Garmin eTrex Touch 25

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 3966
  189 
  Nemokamas pristatymas!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Nešiojamas GPS imtuvas su spalvotu, liečiamu LCD ekranu ir įkraunamais žemėlapiais

  Gamintojas
  Prekės ženklas
  GLONASS palaikymas
  Yra
  Liečiamas ekranas
  Yra
  Atsparumas vandeniui
  IPX 7
  Ploto matavimas
  Yra
  Elektroninis kompasas
  Yra
  Lietuviškas meniu
  Yra
  Įdiegti žemėlapiai
  Visos Europos Garmin TopoActive
  Papildomų žemėlapių galimybė
  Yra
  microSD lizdas
  Yra
  Dydis, mm
  58 x 102 x 33
  Ekrano dydis, mm
  36 x 55
  Ekrano skiriamoji geba (pixels)
  160 x 240
  Svoris, g
  159
  Pėdsako taškai (tracklog)
  10000
  Maršruto taškai (waypoints)
  4000
  Išsaugoti maršrutai/maršruto taškų juose
  200
  Baterijų darbo laikas
  iki 16 val.
  Ekrano tipas
  2.6" 65K color TFT
  Baterijų tipas
  AA, 2 vnt.
  Vidinė atmintis
  4 GB
  Gamintojo kodas
  010-01325-02
 • Nešiojamas navigatorius su spalvotu, liečiamu ekranu, imtuvu priimančiu GPS ir GLONASS signalus ir 3 ašių kompasu

  • 2,6 colių spalvotas, liečiamas ekranas
  • 3 ašių kompasas
  • GPS ir GLONASS palydovų signalų priėmimas vienu metu
  • 250,000 geocashe "lobių" duomenų bazė iš Geocaching.com
  • 4 GB vidinė atmintis skirta papildomiems žemėlapiams

  Kompaktiškas, tvirtas ir patikimas GPS ir GLONASS palydovų signalus galintis priimti navigatorius su spalvotu liečiamu ekranu. Etrex Touch 25 turi barometrinį aukštimatį, 3 ašių, pakrypimą kompensuojantį elektroninį kompasą, bevielį ryšį ir išplėstą vidinę atmintį.

  Parodys keliąEtrex Touch 25

  Navigatorius Etrex Touch 25 turi 2,6 colių, spalvotą, lietimui jautrų ekraną, puikiai matomą saulėtą dieną. Visas valdymo meniu yra lengvai suprantamas. Tvirtas, vandeniui nepralaidus navigatorius nebijo dulkių, purvo, drėgmės ir vandens. Pagamintas naudojimui ypatingai sunkiomis sąlygoms.

  Papildomi davikliai maršruto sudarymui

  Etrex Touch 25

  Etrex Touch 25 turi 3 ašių kompasą su pakreipimo kompensavimu, kuris rodys kryptį net jeigu Jūs nejudate ir laikote navigatorių ne horizontalioje padėtyje.

   

   

   

   

   

   

   

   

  Naudokite visur

  Etrex Touch 25 turi didelį tvirtinimo aksesuarų pasirinkimą. Navigatorių galite tvirtinti ant keturračio, dviračio, kateryje, automobilyje ar net oro balione. Naudojant tvirtinimą automobiliui ir įkrovus Europos žemėlapį City Navigator® važiuojant ekrane matysite navigacinius nurodymus. Taip pat yra tvirtas laikiklis keturračiui ir motociklui. Kur tik sugalvosite naudoti Etrex Touch 25, visuomet surasite tinkamą tvirtinimą ar navigacinį žemėlapį.

  Naudokite kelionėse po visą pasaulį

  Etrex serijos navigatoriai pirmieji, kurie gali vienu metu priimti GPS ir GLONASS palydovų signalus vienu metu. Tokiu būdu navigacinis imtuvas maždaug 20% greičiau būna pasiruošęs naviguoti. Naudojant abu, GPS ir GLONASS signalus, imtuvas turi galimybę priimti 24 palydovų signalus vienu metu.

  Žemėlapiai

  microSD™ kortelės lizdas bei 4 Gb vidinė atmintis leidžia Jums naudoti įvairius žemėlapius: topografinius žemėlapius kelionėms pėsčiomis, jau įkrautas BlueChart® g2 korteles jūrose bei ežeruose arba City Navigator® važinėti automobiliu keliais. Etrex Touch 25 taip pat palaiko BirdsEye™ palydovinius žemėlapius (papildoma prenumerata), todėl Jūs galite įkrauti palydovines nuotraukas ir integruoti jas su žemėlapiais.

  Dėmesio! Jeigu planuojate daug keliauti Lietuvoje, rekomenduojame kartu su šiuo navigatoriumi įsigyti ir detalų Lietuvos kelių žemėlapį arba Lietuvos TOPO Offroad žemėlapius. Apie juos daugiau informacijos rasite čia ir čia. Lietuvos kelių žemėlapis turi žymiai didesnę adresų ir lankytinų vietų duomenų bazę. Kartu su Lietuvos kelių žemėlapiu šis navigatorius bus puikus pagalbininkas važinėjant Lietuvos keliais. Lietuvos TOPO Offroad žemėlapis yra puikus pagalbininkas važinėjant miškų ir laukų keliais.

  PramogaukiteEtrex Touch 25

  Navigatorius Etrex Touch 25 palaiko Geocaching GPX tipo taškų formatą, todėl lengvai įkrausite Geocaching duomenų failus iš OpenCaching.com internetinio puslapio. Atsisakykite nuo popierinių žemėlapių ir užrašų, taip Jūs ne tik saugosite gamtą, bet ir efektyviau ieškosite "lobių". GPS imtuvas Etrex Touch 25 išsaugos visą informaciją koordinates, reljefą, sunkumo lygį, patarimus ir aprašymus. Tiesiog įkraukite GPX formato duomenis ir keliaukite.

  Planuokite savo kelionę

  Nemokamos Garmin programos BaseCamp™ pagalba kompiuterio ekrane matysite navigatoriuje esančius žemėlapius, sukursite savo maršrutą, kelio taškus ir pėdsakus. Taip pat galėsite programos Garmin Adventures pagalba pasidalinti savo kelionės duomenimis su artimaisiais ar draugais. BaseCamp programa topografinius žemėlapius gali atvaizduoti 2D ir 3D režimu, kontūrines linijas ir aukščių profilius. Įsigijus BirdsEye prenumeratą galėsite įkelti neribotą kiekį palydovinių nuotraukų.