Garmin Etrex SE

 • Garmin Etrex SE

  Kodas: 5898
  149 
  17999 Sutaupykite 3099
  Pasiūlymas galioja iki 2024-02-29
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Navigacinis imtuvas ploto matavimui, nespalvotu ekranu, be žemėlapių GNSS

  Gamintojas
  Prekės ženklas
  GLONASS palaikymas
  Yra
  Galileo palaikymas
  Yra
  Atsparumas vandeniui
  IPX 7
  Ploto matavimas
  Yra
  Elektroninis kompasas
  Yra
  Lietuviškas meniu
  Yra
  Dydis, mm
  61 x 100 x 33
  Ekrano dydis, mm
  33 cm x 44
  Ekrano skiriamoji geba (pixels)
  240 x 320
  Svoris, g
  156,5 su baterijomis
  Maršruto taškai (waypoints)
  1000
  Baterijų darbo laikas
  168 valandų standartiniu režimu; 1800 valandų ekspedicijų režimu
  Ekrano tipas
  2,2″ transflektyvus, vienspalvis
  Baterijų tipas
  2 AA baterijos (nepridedamos)
  Vidinė atmintis
  28 MB
  Gamintojo kodas
  010-02734-00
 • Tvirtas, sukurtas naudoti sudėtingoms sąlygoms GPS imtuvas

  • Bazinis, viso pasaulio žemėlapis
  • 2,2 colių, nespalvotas ekranas, lengvai matomas saulėtą dieną
  • GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou ir QZSS palydovų signalų imtuvas (GNSS)
  • Plotų matavimo funkcija
  • Įdiegta Geocaching taškų duomenų bazė
  • nuo 168 valandų iki 75 parų veikimo laikas su 2 AA tipo baterijomis
  • Skaitmeninis kompasas padės nepasiklysti

  Garmin Etrex SE tapo dar geresnis. Šis modelis išsaugojo ankstesniojo modelio funkcijas, paprastą konstrukciją, ilgą darbo laiką nuo baterijų - tas charakteristikas kurios Etrex navigatorių šeimą darė išlaikė tarp pačių populiariausių ir vieną iš patikimiausių GPS navigatorių. Patobulintas vartotojo meniu įdiegtas viso pasaulio žemėlapis (šis žemėlapis yra stambaus mastelio ir netinkamas naudoti navigacinėms funkcijoms), Geocaching taškų duomenų bazė ir platus aksesuarų pasirinkimas. Tai yra vardas ir kokybė, bet tuo pačiu visiškai naujas navigatorius, kurį galėjo pagaminti tik Garmin.

  Jūsų kelias

  Garmin Etrex SE turi pagerintą, 2,2 colių, nespalvotą dar didesnės raiškos ekraną. Juo patogu naudotis bet kokiomis sunkiomis apšvietimo sąlygomis. Šio GPS navigatoriaus korpusas yra tvirtas ir apsaugotas nuo drėgmės, nebijo blogo oro. Lengvai valdomas ir suprantamas vartotojo meniu, todėl daugiau dėmesio galėsite skirti savo kelionei. Jau tapęs legenda korpusas atsparus dulkėms, purvui, drėgmei ir vandeniui.

  "Lobių" paieška

  Navigatorius Etrex SE palaiko Geocaching GPX tipo taškų formatą, todėl lengvai įkrausite Geocaching duomenų failus iš OpenCaching.com internetinio puslapio. Atsisakykite nuo popierinių žemėlapių ir užrašų, taip Jūs ne tik saugosite gamtą, bet ir efektyviau ieškosite "lobių". GPS imtuvas Etrex SE išsaugos visą informaciją koordinates, reljefą, sunkumo lygį, patarimus ir aprašymus. Tiesiog įkraukite GPX formato duomenis ir keliaukite.

  Pozicijos skaičiavimas

  Dėka efektyvaus GPS imtuvo su Waas/Egnos funkcija ir HotFix® palydovų padėties prognozavimo technologijos, Etrex SE greitai ir tiksliai nustato Jūsų poziciją ir išlaiko patikimą ryšį miške arba kalnuotoje vietovėje. Šis GPS imtuvas taip pat palaiko GLONASS, GALILEO ir kitas palydovines sistemas, kas padidina dar greitesnį pozicijos aptikimą.

  Planuokite savo kelionę

  Naudodami nemokamą programą Garmin Explore, lengvai galėsite tvarkyti savo kelio taškus, maršrutus ir pėdsakus. Šios nemokamos kelionės planavimo programos pagalba galėsite pasidalinti su draugais, šeima ar kolegomis savo Etrex SE duomenimis.

  Žemės sklypo ploto matavimas ir pasėlių deklaravimas dar niekad nebuvo toks paprastas!

  Etrex SE yra vienas iš pigiausių modelių, jau turinčių viduje integruotą plotų apskaičiavimo kalkuliatorių. Užtenka įjungti ploto matavimo funkciją, apeiti matuojamo sklypo perimetrą ir iš karto GPS ekrane galime matyti sklypo plotą arais arba kvadratiniais metrais. Įrašytą pėdsaką bei taškus tolimesniam duomenų apdorojimui labai lengva persiųsti į kompiuterį per USB sąsają. Su duomenų apdorojimo programa GPS Utility galima sukurti atitinkamo formato bylas (shape poligonai) tinkamas elektroniniam pasėlių deklaravimui.