Garmin eTrex 32x

 • Garmin eTrex 32x

  Kodas: 4874

  Nešiojamas GPS imtuvas su kompasu, barometriniu aukštimačiu ir spalvotu LCD ekranu

  Gamintojas
  Prekės ženklas
  GLONASS palaikymas
  Yra
  Atsparumas vandeniui
  IPX 7
  Ploto matavimas
  Yra
  Barometrinis aukštimatis
  Yra
  Elektroninis kompasas
  Yra
  Lietuviškas meniu
  Yra
  Įdiegti žemėlapiai
  Visos Europos Garmin TopoActive
  Papildomų žemėlapių galimybė
  Yra
  microSD lizdas
  Yra
  Dydis, mm
  54 x 103 x 33
  Ekrano dydis, mm
  44 x 35
  Ekrano skiriamoji geba (pixels)
  240 x 320
  Svoris, g
  142
  Pėdsako taškai (tracklog)
  10000
  Maršruto taškai (waypoints)
  2000
  Išsaugoti maršrutai/maršruto taškų juose
  200
  Baterijų darbo laikas
  Iki 25 val.
  Ekrano tipas
  2.2" transflective, 65K colour TFT
  Baterijų tipas
  2 x AA
  Vidinė atmintis
  8 GB
 • Nešiojamas GPS navigatorius, 3 ašių kompasas, barometras, aukštimatis, pagerinta ekrano raiška ir atminties praplėtimas

  • 2,2 colių ryškus, spalvotas ekranas
  • Jau įdiegtas Europos TopoActive žemėlapis
  • Didelio jautrumo GPS imtuvas su HotFix® ir GLONASS technologijos palaikymu
  • 8 GB vidinė atmintis su galimybe ją praplėsti microSD™ kortele
  • 3 ašių kompasas, barometras, aukštimatis
  • Galimybė keistis duomenimis, prijungti daviklius belaide technologija

  Etrex 32x yra labai populiaraus Garmin nešiojamo navigatoriaus Etrex 30x patobulintas variantas. Šiame modelyje yra patobulintas LCD ekranas, padidinta vidinė atmintis, todėl galėsite įkelti didesnius žemėlapius. Etrex 32x turi tą patį patogų valdymą, patikimumą kaip ir visa Etrex navigatorių šeima. Šį navigatorių galima naudoti visose srityse - važiuojant keturračiu, dviračiu, plaukiant kateriu, važiuojant automobiliu ar net oro balionu. Etrex 30x maitinimui naudojami AA tipo elementai, jų užtenka daugiau nei parai darbo ir jie lengvai keičiami.

  Parodys Jums kelią

  Etrex 30x turi pagerintą, 2,2 colių, spalvotą (65К spalvų) ekraną, kuris puikiai matomas ir saulėtą dieną. Lengvai valdomas ir vandeniui atsparus nešiojamas navigatorius patikimai ves Jus ir pačiomis blogiausiomis oro sąlygomis. Jis atsparus dulkėms, purvui, padidintai drėgmei ir vandeniu.

  Papildomi davikliai maršruto sudarymui

  Etrex 32x turi 3 ašių kompasą su pakreipimo kompensavimu, kuris rodys kryptį net jeigu Jūs nejudate ir laikote navigatorių ne horizontalioje padėtyje. Taip pat šis nešiojamas navigatorius turi barometrinį aukštimatį, kuris rodys oro slėgio pokyčius ir rodo Jūsų vietos aukštį. Etrex 32x ekrane galima matyti slėgio pokyčio grafikus laiko atžvilgiu oro pasikeitimams stebėti.

  Naudokite visur

  Etrex 32x turi didelį tvirtinimo aksesuarų pasirinkimą. Navigatorių galite tvirtinti ant keturračio, dviračio, kateryje, automobilyje ar net oro balione. Naudojant tvirtinimą automobiliui ir įkrovus Europos žemėlapį City Navigator® važiuojant ekrane matysite navigacinius nurodymus. Taip pat yra tvirtas laikiklis keturračiui ir motociklui. Kur tik sugalvosite naudoti Etrex 32x, visuomet surasite tinkamą tvirtinimą ar navigacinį žemėlapį.

  Naudokite kelionėse po visą pasaulį

  Etrex serijos navigatoriai pirmieji, kurie gali vienu metu priimti GPS ir GLONASS palydovų signalus vienu metu. Tokiu būdu navigacinis imtuvas maždaug 20% greičiau būna pasiruošęs naviguoti.

  Žemėlapiai

  microSD™ kortelės lizdas bei 8 Gb vidinė atmintis leidžia Jums naudoti įvairius žemėlapius: topografinius žemėlapius kelionėms pėsčiomis, jau įkrautas BlueChart® g2 korteles jūrose bei ežeruose arba City Navigator® važinėti automobiliu keliais. Etrex 32x taip pat palaiko BirdsEye™ palydovinius žemėlapius (papildoma prenumerata), todėl Jūs galite įkrauti palydovines nuotraukas ir integruoti jas su žemėlapiais.

  Dėmesio! Jeigu planuojate daug keliauti Lietuvoje, rekomenduojame kartu su šiuo navigatoriumi įsigyti ir detalų Lietuvos kelių žemėlapį arba Lietuvos TOPO Offroad žemėlapius. Apie juos daugiau informacijos rasite čia ir čia. Lietuvos kelių žemėlapis turi žymiai didesnę adresų ir lankytinų vietų duomenų bazę. Kartu su Lietuvos kelių žemėlapiu šis navigatorius bus puikus pagalbininkas važinėjant Lietuvos keliais. Lietuvos TOPO Offroad žemėlapis yra puikus pagalbininkas važinėjant miškų ir laukų keliais.

  Belaidis apsikeitimas duomenimis

  Etrex 32x modelis gali keistis kelio taškais, pėdsakais, maršrutais ir slėptuvėmis su kitais suderinamais Garmin GPS navigatoriais. Tokiu būdu, Jūsų draugai taip pat galės pasinaudoti Jūsų mėgiamos kelionės maršrutu arba slėptuve - tiesiog spauskite "Send" (nusiųsti) norėdami perduoti duomenis į suderinamus prietaisus.

  Pozicijos skaičiavimas

  Jautraus GPS imtuvo su Waas/Egnos funkcija ir HotFix® palydovų padėties prognozavimo technologijos dėka Etrex 32x greitai ir tiksliai nustato Jūsų poziciją ir palaiko patikimą ryšį miško arba kalnuotoje vietovėje. Naujieji eTrex GPS imtuvai taip pat palaiko Rusijos GLONASS palydovinę sistemą, kas padidina iki 20% greitesnį pozicijos aptikimą.

  Pramogaukite

  Navigatorius Etrex 32x palaiko Geocaching GPX tipo taškų formatą, todėl lengvai įkrausite Geocaching duomenų failus iš OpenCaching.com internetinio puslapio. Atsisakykite nuo popierinių žemėlapių ir užrašų, taip Jūs ne tik saugosite gamtą, bet ir efektyviau ieškosite "lobių". GPS imtuvas Etrex 32x išsaugos visą informaciją koordinates, reljefą, sunkumo lygį, patarimus ir aprašymus. Tiesiog įkraukite GPX formato duomenis ir keliaukite.

  Planuokite savo kelionę

  Nemokamos Garmin programos BaseCamp™ pagalba kompiuterio ekrane matysite navigatoriuje esančius žemėlapius, sukursite savo maršrutą, kelio taškus ir pėdsakus. Taip pat galėsite programos Garmin Adventures pagalba pasidalinti savo kelionės duomenimis su artimaisiais ar draugais. BaseCamp programa topografinius žemėlapius gali atvaizduoti 2D ir 3D režimu, kontūrines linijas ir aukščių profilius. Įsigijus BirdsEye prenumeratą galėsite įkelti neribotą kiekį palydovinių nuotraukų.