Garmin eTrex 22x

 • Garmin eTrex 22x

  Kodas: 4873

  Nešiojamas GPS imtuvas su spalvotu LCD ekranu ir įkraunamais žemėlapiais

  Gamintojas
  Prekės ženklas
  GLONASS palaikymas
  Yra
  Atsparumas vandeniui
  IPX 7
  Ploto matavimas
  Yra
  Lietuviškas meniu
  Yra
  Įdiegti žemėlapiai
  Visos Europos Garmin TopoActive
  Papildomų žemėlapių galimybė
  Yra
  microSD lizdas
  Yra
  Dydis, mm
  54 x 103 x 33
  Ekrano dydis, mm
  35 x 44
  Ekrano skiriamoji geba (pixels)
  240 x 320
  Svoris, g
  142
  Pėdsako taškai (tracklog)
  10000
  Maršruto taškai (waypoints)
  2000
  Išsaugoti maršrutai/maršruto taškų juose
  200
  Baterijų darbo laikas
  Iki 25 val.
  Baterijų tipas
  2 x AA
  Vidinė atmintis
  8 GB
 • Nešiojamas GPS navigatorius su pagerinta ekrano raiška ir atminties praplėtimu

  • 2,2 colių ryškus, spalvotas ekranas
  • Jau įdiegtas Europos TopoActive žemėlapis
  • Didelio jautrumo GPS imtuvas su HotFix® ir GLONASS technologijos palaikymu
  • 8 GB vidinė atmintis su galimybe ją praplėsti microSD™ kortele

  Etrex 22x yra labai populiaraus Garmin nešiojamo navigatoriaus Etrex 20x patobulintas variantas. Šiame modelyje padidinta vidinė atmintis, todėl galėsite įkelti didesnius žemėlapius. Etrex 22x turi tą patį patogų valdymą, patikimumą kaip ir visa Etrex navigatorių šeima. Šį navigatorių galima naudoti visose srityse - važiuojant keturračiu, dviračiu, plaukiant kateriu, važiuojant automobiliu ar net oro balionu. Etrex 22x maitinimui naudojami AA tipo elementai, jų užtenka daugiau nei parai darbo ir jie lengvai keičiami.

  Parodys Jums kelią

  Etrex 22x turi pagerintą, 2,2 colių, spalvotą (65К spalvų) ekraną, kuris puikiai matomas ir saulėtą dieną. Lengvai valdomas ir vandeniui atsparus nešiojamas navigatorius patikimai ves Jus ir pačiomis blogiausiomis oro sąlygomis. Jis atsparus dulkėms, purvui, padidintai drėgmei ir vandeniu.

  Naudokite visur

  Etrex 22x turi didelį tvirtinimo aksesuarų pasirinkimą. Navigatorių galite tvirtinti ant keturračio, dviračio, kateryje, automobilyje ar net oro balione. Naudojant tvirtinimą automobiliui ir įkrovus Europos žemėlapį City Navigator® važiuojant ekrane matysite navigacinius nurodymus. Taip pat yra tvirtas laikiklis keturračiui ir motociklui. Kur tik sugalvosite naudoti Etrex 22x, visuomet surasite tinkamą tvirtinimą ar navigacinį žemėlapį.

  Naudokite kelionėse po visą pasaulį

  Etrex serijos navigatoriai pirmieji, kurie gali vienu metu priimti GPS ir GLONASS palydovų signalus vienu metu. Tokiu būdu navigacinis imtuvas maždaug 20% greičiau būna pasiruošęs naviguoti.

  Žemėlapiai

  microSD™ kortelės lizdas bei 8 Gb vidinė atmintis leidžia Jums naudoti įvairius žemėlapius: topografinius žemėlapius kelionėms pėsčiomis, jau įkrautas BlueChart® g2 korteles jūrose bei ežeruose arba City Navigator® važinėti automobiliu keliais. Etrex 22x taip pat palaiko BirdsEye™ palydovinius žemėlapius (papildoma prenumerata), todėl Jūs galite įkrauti palydovines nuotraukas ir integruoti jas su žemėlapiais.

  Dėmesio! Jeigu planuojate daug keliauti Lietuvoje, rekomenduojame kartu su šiuo navigatoriumi įsigyti ir detalų Lietuvos kelių žemėlapį arba Lietuvos TOPO Offroad žemėlapius. Apie juos daugiau informacijos rasite čia ir čia. Lietuvos kelių žemėlapis turi žymiai didesnę adresų ir lankytinų vietų duomenų bazę. Kartu su Lietuvos kelių žemėlapiu šis navigatorius bus puikus pagalbininkas važinėjant Lietuvos keliais. Lietuvos TOPO Offroad žemėlapis yra puikus pagalbininkas važinėjant miškų ir laukų keliais.

  Pozicijos skaičiavimas

  Jautraus GPS imtuvo su Waas/Egnos funkcija ir HotFix® palydovų padėties prognozavimo technologijos dėka Etrex 22x greitai ir tiksliai nustato Jūsų poziciją ir palaiko patikimą ryšį miško arba kalnuotoje vietovėje. Naujieji eTrex GPS imtuvai taip pat palaiko Rusijos GLONASS palydovinę sistemą, kas padidina iki 20% greitesnį pozicijos aptikimą.

  Pramogaukite

  Navigatorius Etrex 22x palaiko Geocaching GPX tipo taškų formatą, todėl lengvai įkrausite Geocaching duomenų failus iš OpenCaching.com internetinio puslapio. Atsisakykite nuo popierinių žemėlapių ir užrašų, taip Jūs ne tik saugosite gamtą, bet ir efektyviau ieškosite "lobių". GPS imtuvas Etrex 22x išsaugos visą informaciją koordinates, reljefą, sunkumo lygį, patarimus ir aprašymus. Tiesiog įkraukite GPX formato duomenis ir keliaukite.

  Planuokite savo kelionę

  Nemokamos Garmin programos BaseCamp™ pagalba kompiuterio ekrane matysite navigatoriuje esančius žemėlapius, sukursite savo maršrutą, kelio taškus ir pėdsakus. Taip pat galėsite programos Garmin Adventures pagalba pasidalinti savo kelionės duomenimis su artimaisiais ar draugais. BaseCamp programa topografinius žemėlapius gali atvaizduoti 2D ir 3D režimu, kontūrines linijas ir aukščių profilius. Įsigijus BirdsEye prenumeratą galėsite įkelti neribotą kiekį palydovinių nuotraukų.