Garmin Etrex 10

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 3252
  9999
  Nemokamas pristatymas!
  Laikinai neturime
  Užsakyti 

  GPS imtuvas ploto matavimui, nespalvotu ekranu, be žemėlapių

  Gamintojas
  Prekės ženklas
  GLONASS palaikymas
  Yra
  Atsparumas vandeniui
  IPX 7
  Ploto matavimas
  Yra
  Lietuviškas meniu
  Yra
  Dydis, mm
  54 x 103 x 33
  Ekrano dydis, mm
  43 x 36
  Ekrano skiriamoji geba (pixels)
  128 x 160
  Svoris, g
  142
  Pėdsako taškai (tracklog)
  10000
  Maršruto taškai (waypoints)
  1000
  Išsaugoti maršrutai/maršruto taškų juose
  50
  Baterijų darbo laikas
  Iki 25 val.
  Ekrano tipas
  transflective, monochrome
  Baterijų tipas
  2 x AA
  Gamintojo kodas
  010-00970-00
 • Tvirtas, sukurtas naudoti sudėtingoms sąlygoms GPS imtuvas

  • Bazinis, viso pasaulio žemėlapis
  • 2,2 colių, monochrominis ekranas, lengvai matomas saulėtą dieną
  • GPS ir GLONASS palydovai signalų imtuvas
  • Įdiegta Geocaching taškų duomenų bazė
  • 25 valandų veikimo laikas su 2 AA tipo baterijomis

  Garmin Etrex 10 GPS imtuvas

  Garmin Etrex 10 tapo dar geresnis. Šis modelis išsaugojo ankstesniojo modelio funkcijas, paprastą konstrukciją, ilgą darbo laiką nuo baterijų - tas charakteristikas kurios Etrex navigatorių šeimą darė išlaikė tarp pačių populiariausių ir vieną iš patikimiausių GPS navigatorių. Patobulintas vartotojo meniu įdiegtas viso pasaulio žemėlapis (šis žemėlapis yra stambaus mastelio ir netinkamas naudoti navigacinėms funkcijoms), Geocaching taškų duomenų bazė ir platus aksesuarų pasirinkimas. Tai yra vardas ir kokybė, bet tuo pačiu visiškai naujas navigatorius, kurį galėjo pagaminti tik Garmin.

  Jūsų keliasGarmin Etrex 10

  Garmin Etrex 10 turi pagerintą, 2,2 colių, monochrominį ekraną. Juo patogu naudotis bet kokiomis sunkiomis apšvietimo sąlygomis. Šio GPS navigatoriaus korpusas yra tvirtas ir apsaugotas nuo drėgmės, nebijo blogo oro. Lengvai valdomas ir suprantamas vartotojo meniu, todėl daugiau dėmesio galėsite skirti savo kelionei. Jau tapęs legenda korpusas atsparus dulkėms, purvui, drėgmei ir vandeniui.

  "Lobių" paieška

  Navigatorius Etrex 10 palaiko Geocaching GPX tipo taškų formatą, todėl lengvai įkrausite Geocaching duomenų failus iš OpenCaching.com internetinio puslapio. Atsisakykite nuo popierinių žemėlapių ir užrašų, taip Jūs ne tik saugosite gamtą, bet ir efektyviau ieškosite "lobių". GPS imtuvas Etrex 10 išsaugos visą informaciją koordinates, reljefą, sunkumo lygį, patarimus ir aprašymus. Tiesiog įkraukite GPX formato duomenis ir keliaukite.

  Pozicijos skaičiavimas

  Dėka efektyvaus GPS imtuvo su Waas/Egnos funkcija ir HotFix® palydovų padėties prognozavimo technologijos, Etrex 10 greitai ir tiksliai nustato Jūsų poziciją ir išlaiko patikimą ryšį miške arba kalnuotoje vietovėje. Šis GPS imtuvas taip pat palaiko GLONASS palydovinę sistemą, kas padidina iki 20% greitesnį pozicijos aptikimą.

  Planuokite savo kelionę

  Naudodami nemokamą programą Basecamp™, lengvai galėsite tvarkyti savo kelio taškus, maršrutus ir pėdsakus. Šios nemokamos kelionės planavimo programos pagalba galėsite pasidalinti su draugais, šeima ar kolegomis savo Etrex 10 duomenimis.

  Žemės sklypo ploto matavimas ir pasėlių deklaravimas dar niekad nebuvo toks paprastas!

  Etrex 10 yra vienas iš pigiausių modelių, jau turinčių viduje integruotą plotų apskaičiavimo kalkuliatorių. Užtenka įjungti ploto matavimo funkciją, apeiti matuojamo sklypo perimetrą ir iš karto GPS ekrane galime matyti sklypo plotą arais arba kvadratiniais metrais. Įrašytą pėdsaką bei taškus tolimesniam duomenų apdorojimui labai lengva persiųsti į kompiuterį per USB sąsają. Su duomenų apdorojimo programa GPS Utility galima sukurti atitinkamo formato bylas (shape poligonai) tinkamas elektroniniam pasėlių deklaravimui.