Garmin Edge 820 Bundle

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 4183
  44900
  Laikinai neturime
  Užsakyti 

  Kompaktiškas GPS kompiuteris dviračiams su liečiamu ekranu ir GroupTrack

  Gamintojas
  Prekės ženklas
  Bluetooth jungtis
  Yra
  WiFi
  Yra
  Veikla
  Dviračių sportas
  Išmanūs pranešimai
  GPS imtuvas
  Yra
  GLONASS palaikymas
  Yra
  Liečiamas ekranas
  Yra
  Širdies daviklio pajungimas
  Yra
  Barometrinis aukštimatis
  Yra
  Atsparumas vandeniui
  IPX 7
  Dydis, mm
  73 x 49 x 21
  Svoris, g
  67.7
  Ekrano dydis, mm
  2.3” (58.4 mm) įstrižainė
  Ekrano tipas
  Spalvotas
  Ekrano skiriamoji geba (pixels)
  200 x 265
  Maršruto taškai (waypoints)
  200
  Istorija
  200 val.
  Baterijų darbo laikas
  Iki 15 val. su GPS; iki 24 val. UltraTrac režimu
  Gamintojo kodas
  010-01626-11
 • GPS kompiuteris dviračiui treniruotėms ir varžyboms

  • Lengvas ir kompaktiškas su 2.3 colių liečiamu, aukštos raiškos ekranu, jautriu paspaudimui su pirštinėmis
  • GroupTrack1 funkcija skirta sekti draugus grupėje
  • Papildomi treniruočių duomenys, tokie kaip VO2 maks., atsigavimo patarėjas, Strava segmentai, FTP, pajėgumo analizė ir papildoma dviračio judesių dinamika2
  • Įdiegta incidento aptikimo sistema3; suderinama su dviračio saugumo priedais, tokiais kaip Varia Vision™, Varia™ išmanūs žibintai ir galinio vaizdo radaras

  Edge 820 GPS kompiuteris dviračiui

  Nesvarbu koks Jūsų tikslas, nugalėti vakarykštę dieną su greičiausiu rezultatu ar ilgiausiu važiavimu, Edge 820 tiks viskam. Kompaktiškas, su liečiamu ekranu GPS dviračio kompiuteris pateikia visus reikalingus duomenis ir navigacines galimybes, GroupTrack draugų sekimą grupėje ir daugiau.

  Edge 820 GroupTrackGroupTrack sekite draugus net jei atitrūkote nuo grupės

  Jūs nesijausite vienišas net jei atitrūksite nuo savo draugų grupės. Nauja funkcija GroupTrack1 leis susieti įrenginį su Garmin Connect™, todėl Jūs galėsite sekti savo kolegas, o jie matys Jus. Tai tik dar viena belaidžio susijungimo galimybė įdiegta šiame dviračio kompiuteryje.

   

  edge 820 touchscreen

  Jūsų ilgai lauktas lietimui jautrus ekranas

  Jums tikrai patiks naudotis naujomis Edge 820 galimybėmis. Jūs turėtų maloniai nustebinti šio mažo įrenginio aukštos raiškos, jautrus lietimui ekranas. Apšvietimo daviklis automatiškai parinks geriausią ekrano pašvietimą priklausomai nuo aplinkos. Jūs dar greičiau ir geriau galėsime matyti informaciją ekrane, o lietimui jautrus ekranas leis valdyti prietaisą net su pirštinėmis ar lyjant.

  Pažangi veiklos analizė

  Pažangios veiklos analizė Edge 820Edge 820 GPS dviračio kompiuteris yra suderinamas su ANT+® davikliais, tokiais kaip greičio, pedalų apsisukimo dažnio ir širdies ritmo. Papildomai galima prijungti ir kitus ANT+ daviklius, pvz. jėgos matavimo, įskaitant Vector™, unikalų pedalų jėgos matavimo daviklį kuris matuoja atskirai kairės/dešinės pusės balansą ir dažnį. Jūs taip pat galite sekti kitą dviračio judesių dinamiką tam kad matyti kada esate geriausios formos. Prietaisas taip pat gali būti susietas su ANT+ elektroninėmis pavarų perjungimo sistemomis bei ANT+ dviračių treniruokliais.


  Kartu su papildomu širdies ritmo davikliu Jūs gausite papildomą informaciją apie savo fizinę būklę. Stebėkite savo specializuotą dviračiams VO2 maks. reikšmę kartu su atsigavimo patarėju, kuris analizuoja Jūsų duomenis ir patars ar turite pakankamai jėgų kitai treniruotei. Ši įvairių daviklių sistema padės geriau suprasti ir analizuoti savo pasiekimus Garmin Connect tinklapyje.

  Edge 820 Cycle mapNaviguokite su įdiegtais Garmin dviračių žemėlapiais

  Leiskite GPS navigacijai vesti Jus iki tikslo, informuojant apie kiekvieną posūkį, nepriklausomai kaip važiuosite - keliais ar bekele. Garmin dviračių žemėlapis pateiks Jums visą reikalingą informaciją apie aukščio pokyčius, kelius, dviračių takus, lankytinas vietas ir adresus. Taip pat galite naudoti round-trip maršruto skaičiavimą jeigu nežinote kur norite važiuoti ir leiskite pačiam Edge 820 parinkti geriausią dviračio maršrutą pagal tai kiek toli norite nuvykti.

  Suderinamumas su Varia incidento perspėjimo sistema

  Edge 820 turi integruotą incidento aptikimo sistemą3, kuri akselerometro pagalba aptikusi rimtą įvykį, gali automatiškai perduoti Jūsų koordinates nurodytam kontaktui. Papildomą saugumą gali užtikrinti prijungti papildomi Varia serijos įrenginiai, tokie kaip galinio vaizdo radaras ar išmanūs žibintai. Matykite ir būkite matomi kuomet Jūsų Edge 820 suporuotas su dviračio žibintais ar galinio judesio radaru.

  Edge 820 customseSusiderinkite ir likite prisijungę

  Tai Jūsų prietaisas, todėl prisiderinkite jį savo reikmėms, nesvarbu ar tai duomenų laukai, ar įdiegtos programėlės. Susiraskite sau tinkamas programėles, aplankykite Connect IQ tinklapį ir padarykite savo Edge 820 tikrai nuosavu. Nepamirškite, kad kai Jūs važiuojate, Edge 820 GPS kompiuteris būna visada pasiekiamas4 visam pasauliui kartu su išmaniais pranešimais, sekimu realiu laiku, dalinimusi socialiniuose tinkluose ir automatiniu duomenų perdavimu į Garmin Connect bendruomenei.

   

  Nesvarbu kur bebūtumėte

  Nesvarbu kaip giliai miške ar tarp aukštų pastatų esate, Edge 820 kartu su GPS ir GLONASS imtuvu suras ir parodys Jūsų vietą greitai ir tiksliai - nesvarbu kur Jus nuves kelias.

  1Kai suporuotas su suderinamu išmaniu telefonu, GroupTrack gali sekti iki 50 vartotojų grupėje.
  2Kai naudojamas širdies ritmo ir jėgos davikliai.
  3Kai suporuotas su suderinamu išmaniu telefonu.
  4Kai suporuotas su suderinamu išmaniu telefonu

  ANT+ irstbeat