Garmin echoMAP Plus 92sv

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 4246
  1349 
  Nemokamas pristatymas!
  Laikinai neturime
  Užsakyti 

  9 colių CHIRP ploteris su navigacija

  Gamintojas
  Prekės ženklas
  Navigacijos palaikymas
  Yra
  Papildomų žemėlapių galimybė
  Yra
  ClearVü
  Yra
  SideVü
  Yra
  CHIRP
  Yra
  Dydis, mm
  282 x 164 x 60
  Svoris, g
  1000
  Ekrano dydis, mm
  199 x 113
  Korpuso atsparumas vandeniui
  IPX7
  Ekrano tipas
  WVGA spalvotas, lietimui jautrus
  Ekrano skiriamoji geba (pixels)
  400 x 800
  Dažnis
  50/77/200 kHz, 260/455/800 kHz (ClearVü/SideVü), CHIRP (žemas, vidutinis, didelis)
  Vidutinė (RMS) spinduliavimo galia,W
  500
  Pikinė spinduliavimo galia, W
  4000
  Maks. gylis
  Iki 700 m gėlame vandenyje, druskingame iki 335 m
  Maršruto taškai (waypoints)
  5000
  Gamintojo kodas
  010-01900-01
 • Puikus pagalbininkas kelionėje laivu ar žvejyboje

  • Ryškus, puikiai saulės šviesoje įskaitomas 9"  lietimui jautrus ekranas
  • Komplektuojamas su kombinuotu "Garmin CHIRP" tradiciniu,„CHIRP ClearVü™“ ir „CHIRP SideVü™“ spinduoliu. Bei suderinamas su “Panoptix” spinduoliais
  • Integruota "Garmin Quickdraw Contours" žemėlapių sudarymo programinė įranga leidžia kurti ir išsaugoti batimetrinius žemėlapius su 30 cm tarpais
  • Wi-Fi ryšys - prieigai prie "ActiveCaptain™" programėlės, kad galėtumėte gauti išmaniojo telefono pranešimus1, prisijungti prie “Quickdraw Contours” bendruomenės ir “OneChart™”
  • Dalinkitės kelionės taškais ir maršrutais su kitais “ECHOMAP” ir “STRIKER” įrenginiais

  Daugiau informacijos apie šį, bei kitus kitus modelius galite rasti čia:
  https://buy.garmin.com/en-IE/GB/cOnTheWater-c519-p1.html

   

  Šis kompaktiškas ploteris turi daugybę integruotų privalumų: įrenginys yra lengvai montuojamas, turi ryškų, puikiai saulės šviesoje įskaitomą 9” ekraną, tradicinį „Garmin CHIRP“ spinduolį patogiam žuvų atskirimui,  „CHIRP ClearVü™“ spinduolį, kuris tai, kas yra po laivu atvaizduoja kone fotografine kokybe. ECHOMAP Plus 92sv turi integruotą "Quickdraw Contours" žemėlapių sudarymo programinę įrangą, kuri leidžia kurti ir išsaugoti batimetrinius žemėlapius su 30 cm tarpais. Įrenginyje integruotas Wi-Fi ryšys - prieigai prie "ActiveCaptain™" programėlės, kad gautumėte išmaniojo telefono pranešimus1 ir galėtumėte naudotis “OneChart™” paslauga, kuri leidžia pirkti ir įdiegti naujausius žemėlapius. Be to, galite dalintis kelionės taškais ir maršrutais su kitais “ECHOMAP” ir “STRIKER” įrenginiais. Komplektacijoje taip pat yra greito nuėmimo tvirtinimas, kuris leidžia įrenginį greitai atjungti nuo elektros šaltinio ir nuimti nuo tvirtinimo.

   

  "Garmin CHIRP" spinduolis

  "Garmin CHIRP" spinduolio išgaunami vaizdai užtikrina puikų objektų atskyrimą, nes naudoja daugiau energijos objektams atskirti nei tradiciniai spinduoliai. Be to, ECHOMAP Plus 92sv yra suderinamas su “Minn Kota” ir “MotorGuide” varikliais, kurie turi integruotus spinduolius.

   

  „CHIRP ClearVü™“ spinduolis

  Garmin „CHIRP ClearVü™“ spinduolis tai, kas yra po laivu, atvaizduoja kone fotografine kokybe. Aiškiai matysite struktūrą, panirusius objektus ir žuvis. „Garmin CHIRP“, „CHIRP ClearVü“ spinduoliai yra sujungti į vieną spinduolį.

  Garmin Quickdraw Contours

  "Garmin Quickdraw Contours" žemėlapių sudarymo programinę įrangą, kuri leidžia kurti ir išsaugoti batimetrinius žemėlapius su 30 cm tarpais. Šie žemėlapiai priklausys tik jums ir jūs patys galėsite spręsti ar norėsite juos pasilaikyti sau ar pasidalinti jais su “Quickdraw Contours” bendruomene.

   

  "ActiveCaptain™" programėlė

  ECHOMAP Plus 92sv ploteris turi integruotą Wi-Fi ryšį, todėl galėsite naudotis "ActiveCaptain™" programėle, kuri leis jūsų ploterio ekrane matyti išmaniojo telefono pranešimus1, prisijungti prie “OneChart™” paslaugos, kuri leis atnaujinti, pirkti ir įdiegti naujausius žemėlapius. Taip pat galėsite naudotis “Quickdraw Contours” bendruomenės duomenimis, galėsite dalintis turimais žemėlapiais su kitais vartotojais ir atsisiųsti naujausius programinės įrangos atnaujinimus.

   

  “SailAssist” savybės

  "SailAssist" funkcijos apima: starto linijas, sustiprintą vėjo rožę bei antžemines linijas. Matykite tikrąjį ir menamą vėjo kampą bei greitį.Kai dalyvausite buriavimo varžybose, galėsite ne tik fiksuoti laiką iki varžybų starto, bet ir vizualizuoti jį ploteryje. Nustačius 2 atskirus starto linijos taškus, galėsite matyti virtualią buriavimo varžybų starto liniją. Tad priešais varžybų startą galėsite tiksliai žinoti likusį atstumą iki nustatytos starto linijos. Taip pat galėsite matyti likusį laiką iki varžybų pradžios ir likusį laiką “iššvaistymui”, tam, kad pasiektumėte starto liniją pačiu geriausiu laiku.

   

  Atnaujinkite įdiegdami geriausius įmanomus Garmin žemėlapius

  Įrenginio microSD™ kortelės lizdas suteikia galimybę naudoti papildomus atskirai įsigyjamus žemėlapius, tokius kaip “BlueChart g2 HD” arba “BlueChart g2 Vision HD” suteikia ir išskirtinę technologiją “Garmin Auto Guidance”, kuri parenka optimalų maršrutą į jūsų nurodytą vietą. “Auto Guidance2”, atsižvelgdama į jūsų laivo specifikacijas, iškart sukuria maršrutą, kuriuo išvengtumėte seklumų ir kitų žemėlapyje užfiksuotų kliūčių.

  “Panoptix” spinduolio palaikymas

  ECHOMAP Plus 92sv yra suderinamas su “Panoptix” tipo spinduoliais kurie tai, kas yra po laivu, atvaizduoja realiu laiku, net kai laivas nejuda. Galite matyti, kaip jūsų masalas lėtai grimzta į dugną, kaip žuvys juda vandenyje - kaip keičiasi žuvies judėjimas kai ji pastebi jūsų masalą.

  NMEA 2000 tinklo palaikymas

  NMEA 2000 tinklo palaikymas suteikia galimybę ploterį prijungti prie laivo variklio, išorinių jutiklių, “FUSION-LINK” garsos sistemos, autopiloto ir kitų prietaisų laive.

  Pasiimkite ECHOMAP drauge

  Jei grįžtate į sausumą, savo ECHOMAP galite lengvai pasiimti, taip užtikrindami įrenginio saugumą. Nereikia vargti prijunginėjant bei atjunginėjant laidus, nes šie jungiami tiesiai į laikiklį. Dėl to atjungti ECHOMAP maitinimą ir nuimti jį nuo laikiklio – labai paprasta.

   

  1 Susiejus su palaikomu išmaniuoju telefonu

  2 "Auto Guidance" yra naudojama tik planavimo tikslais ir neatstoja saugaus navigavimo.