Garmin ECHOMAP Plus 42cv

 • Garmin ECHOMAP Plus 42cv

  Kodas: 4753

  4.3 colių CHIRP ploteris su navigacija 

  Gamintojas
  Prekės ženklas
  Navigacijos palaikymas
  Yra
  Papildomų žemėlapių galimybė
  Yra
  ClearVü
  Yra
  CHIRP
  Yra
  Dydis, mm
  102 x 204 x 40
  Svoris, g
  700
  Ekrano dydis, mm
  54 x 95 10.5 cm įstrižainė
  Korpuso atsparumas vandeniui
  IPX7
  Ekrano tipas
  WQVGA
  Ekrano skiriamoji geba (pixels)
  480 x 272
  Dažnis
  50/77/200 kHz, 260/455/800 kHz (ClearVü/SideVü), CHIRP (žemas, vidutinis, didelis)
  Vidutinė (RMS) spinduliavimo galia,W
  500
  Pikinė spinduliavimo galia, W
  4000
  Maks. gylis
  Iki 700 m gėlame vandenyje, druskingame iki 335 m
  Maršruto taškai (waypoints)
  5000
  Gamintojo kodas
  010-01884-01
 • Puikus pagalbininkas kelionėje laivu ar žvejyboje

  • Ryškus, puikiai saulės šviesoje įskaitomas 4,3" ekranas
  • Komplektuojamas su kombinuotu "Garmin CHIRP" tradiciniu ir„CHIRP ClearVü™“ spinduoliu
  • Integruota "Garmin Quickdraw Contours" žemėlapių sudarymo programinė įranga leidžia kurti ir išsaugoti batimetrinius žemėlapius su 30 cm tarpais
  • Dalinkitės kelionės taškais ir maršrutais su kitais “ECHOMAP” ir “STRIKER” įrenginiais

  Šis kompaktiškas echolotas turi daugybę integruotų privalumų: įrenginys yra lengvai montuojamas, turi ryškų, puikiai saulės šviesoje įskaitomą 4,3” ekraną, tradicinį „Garmin CHIRP“ spinduolį patogiam žuvų atskyrimui, „CHIRP ClearVü™“ spinduolį, kuris tai, kas yra po laivu atvaizduoja kone fotografine kokybe. ECHOMAP Plus 42cv turi integruotą "Garmin Quickdraw Contours" žemėlapių sudarymo programinę įrangą, kuri leidžia kurti ir išsaugoti batimetrinius žemėlapius su 30 cm tarpais. Šie žemėlapiai priklausys tik jums ir jūs patys galėsite spręsti, ar norėsite juos pasilaikyti sau, ar pasidalinti jais su “Quickdraw Contours” bendruomene. Be to, galite dalintis kelionės taškais ir maršrutais su kitais “ECHOMAP” ir “STRIKER” įrenginiais. Komplektacijoje taip pat yra tvirtinimas, kuris leidžia įrenginį greitai atjungti nuo elektros šaltinio ir nuimti nuo tvirtinimo.

  "Garmin CHIRP" spinduolis

  "Garmin CHIRP" spinduolio išgaunami vaizdai užtikrina puikų objektų atskyrimą, nes naudoja daugiau energijos objektams atskirti nei tradiciniai spinduoliai. Be to, ECHOMAP Plus 42cv yra suderinamas su “Minn Kota” ir “MotorGuide” varikliais, kurie turi integruotus spinduolius.

  „CHIRP ClearVü™“ spinduolis

  Garmin „CHIRP ClearVü™“ spinduolis tai, kas yra po laivu, atvaizduoja kone fotografine kokybe. Aiškiai matysite struktūrą, panirusius objektus ir žuvis.

  Garmin Quickdraw Contours

  "Garmin Quickdraw Contours" žemėlapių sudarymo programinė įranga, kuri leidžia kurti ir išsaugoti batimetrinius žemėlapius su 30 cm tarpais. Šie žemėlapiai priklausys tik jums ir jūs patys galėsite spręsti, ar norėsite juos pasilaikyti sau, ar pasidalinti jais su “Quickdraw Contours” bendruomene.

  Atnaujinkite įdiegdami geriausius įmanomus Garmin žemėlapius

  Įrenginio microSD™ kortelės lizdas suteikia galimybę naudoti papildomus atskirai įsigyjamus žemėlapius “BlueChart g2 HD” arba “BlueChart g2 Vision HD”, kurie suteikia išskirtinę technologiją “Garmin Auto Guidance”, kuri parenka optimalų maršrutą į jūsų nurodytą vietą. “Auto Guidance1”, atsižvelgdama į jūsų laivo specifikacijas, iškart sukuria maršrutą, kuriuo plaukdami išvengtumėte seklumų ir kitų žemėlapyje užfiksuotų kliūčių.

  Pasiimkite ECHOMAP drauge

  Jei grįžtate į sausumą, savo ECHOMAP galite lengvai pasiimti, taip užtikrindami įrenginio saugumą. Nereikia vargti prijunginėjant bei atjunginėjant laidus, nes šie jungiami tiesiai į laikiklį. Dėl to atjungti ECHOMAP maitinimą ir nuimti jį nuo laikiklio – labai paprasta.

  1 "Auto Guidance" yra naudojama tik planavimo tikslais ir neatstoja saugaus navigavimo.