Garmin DriveLuxe 51 LMT-S

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 4335
  305 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  5 colių aukščiausios klasės Garmin navigatorius su pranešimais apie eismo kamščius

  Gamintojas
  Ekrano dydis, coliais
  5"
  Žemėlapis
  Yra
  Įdiegti žemėlapiai
  City Navigator Europe
  Bluetooth telefono laisvų rankų įranga
  Yra
  WiFi
  Yra
  Prekės ženklas
  Garmin Smartphone Link
  Yra
  Lietuviškas meniu
  Yra
  Pranešimai balsu Lietuviškai
  Yra
  Navigacija kelio juostose
  Yra
  Valdymo aprašymas ekrane (help)
  Yra
  Papildomų žemėlapių galimybė
  Yra
  Nemokami žemėlapių atnaujinimai
  Yra
  Taško paieška pagal koordinates
  Yra
  Pranešimas apie eismo kamščius
  Yra
  microSD kortelės lizdas
  Yra
  USB jungties tipas
  mini USB
 • Aukščiausios klasės automobilinė navigacija su išmaniomis galimybėmis

  • Aukščiausios klasės navigatorius su magnetiniu tvirtinimu ir šiuolaikišku diizainu
  • Išsamus visos Europos žemėlapis su nemokamais lifetime atnaujinimais visam gyvenimui
  • Nuspauskite norėdami pamatyti žemėlapio padengimą
  • Išmanūs Garmin eismo kamščių pranešimai per SmartphoneLink tiesiai į Jūsų DriveLuxe, kur bebūtumėte!
  • Bluetooth® laisvų rankų įranga¹ ir pilnas valdymas balsu (tik modeliuose su visos Europos žemėlapiais)
  • Pranešimai vairuotojui apie pavojingus posūkius, maksimalaus leistino greičio pasikeitimus, per ilgą vairavimą, mokyklų zonas ir kiti
  • Keičiami išmanūs pranešimai iš išmanaus telefono² praneš apie skambučius, tekstines ir kitų programėlių žinutes tiesiai navigatoriaus ekrane
  • Žemėlapių ir programiniai įrenginio atnaujinimai belaidžiu Wi-Fi® ryšiu

  Modernus stilius

  Su savo elegantišku stiliumi ir aptakiu metaliniu korpusu, DriveLuxe atspindi rafinuotą estetiką, kuris tinka bet kokio automobilio viduje. Magnetinis laikiklis saugiai laiko Jūsų prietaisą laikiklyje ir įkrauna DriveLuxe, kai Jūs vairuojate. Dvejopos orientacijos galimybės leidžia naudoti ekraną horizontaliai arba vertikaliai. DriveLuxe žino, kada jis buvo pasuktas ir sureguliuoja ekraną automatiškai.

  Lengvi atnaujinimai Wi-Fi ryšiu

  Su naująją Garmin DriveLuxe serija, žemėlapių ir programinės įrangos atnaujinimai bus lengvesni negu niekada ankščiau, naudojant belaidį Wi-Fi ryšį. Kai atnaujinimas bus prieinamas bei įrenginys bus susietas su namų Wi-Fi tinklu, ekrane automatiškai atsiras pranešimas apie galimą atnaujinimą. Tuomet bus metas prijungti įrenginį prie krovimo lizdo ir įrenginiui besikraunant palaukti kol jis atsiųs atnaujinimus Wi-Fi ryšiu.

  Naudingi patarimai vairuotojui kasdieniuose važiavimuose

  Garmin DriveLuxe GPS navigatoriaus patarimai padeda vairuotojams vairuoti saugiau ir suteikia daugiau informacijos apie padėtį aplink. Pranešimai yra apie pavojingus posūkius, maksimalaus leistino greičio pasikeitimus, geležinkelio kirtimus ar gyvūnų perėjas. Be to, Garmin DriveLuxe perspėja apie važiavimą neteisinga kryptimi važiuojant vienpusio eisimo gatvėje ir praneša apie šalia esančias mokyklų zonas. Gaukite pranešimus apie greičio ir šviesoforo kameras³. Ilgose kelionėse Jūs gausite perspėjimus4 apie nuovargį; jei vairuosite per ilgai ir būsite informuoti apie arčiausiai esančias poilsio aikšteles. Maršruto priekyje matomi lankytinų vietų taškai leis patogiai peržvelgti naudingas vietas maršrute, nenukreipiant dėmesio nuo pagrindinio žemėlapio vaizdo ekrane.

            

  Valdykite savo Garmin DriveLuxe balsu

  Garmin DriveLuxe suteikia Jums galimybę valdyti prietaisą balsu. Kontroliuokite savo Garmin DriveLuxe su savo balsu ir Jūsų rankos visada bus ant vairo (modelis su įdiegtu visos Europos žemėlapiu).

   

   

  Plačios išmanios galimybės

  Suporuokite savo išmanų telefoną Bluetooth sąsaja su Garmin DriveLuxe ir galėsite naudotis laisvų rankų įranga atsiliepimui į skambučius arba gausite įvairius pranešimus tiesiai savo Garmin DriveLuxe ekrane. Gaukite pranešimus apie skambučius, tekstines žinutes ar kalendoriaus priminimus laikydami rankas saugiai ant vairo ir neieškodami tam savo išmanaus telefono. Susikoncentruokite vairavimui į kelią priekyje, o visus reikiamus išmanius pranešimus gausite savo navigatoriaus ekrane.

  Įvairiems, realiu laiku gaunamiems, pranešimams, tokie kaip oro prognozė ar pranešimai apie kamščius keliuose atsisiųskite ir įdiekite Smartphone Link programėlę, kuri sujungs Jūsų Garmin DriveLuxe navigatorių su Jūsų suderinamu išmaniu telefonu.

               

  Įveikite sudėtingas sankryžas lengvai

  Interaktyvūs judėjimo eismo juostose vaizdai, kartu su balso pranešimais, informuoja Jus iš anksto apie būsimą manevrą, todėl sudėtingas sankryžas įveiksite lengvai ir saugiai. Kai tik artėjate prie sankryžos, ekrane bus matoma parodoma animuota ryški rodyklė, kuri rodys į kurią eismo juostą reikia persirikiuoti. Sankryžos vaizdas rodomas iš paukščio skrydžio pateikia visas reikalingas detales. Fotografinės kokybės sankryžos vaizdai, kartu su aplinkiniais objektais, neleis nuklysti nuo maršruto.

              

  Mūsų geriausi eismo sprendimai

  Kartu su Garmin LIVE Traffic per SmartphoneLink gaukite eismo kamščių pranešimus bet kur, ten kur Jums reikia*. Dabar nėra priežasties patekti į spūstį - ar tai kelių darbai, eismo įvykis, piko valandos arba įvykis keliantis pavojų vairuotojams. Eismo pranešimai atnaujinami kas 1 minutę. Jūs visada žinosite kur ir kiek laiko trunka eismo kamštis, bei gausite alternatyvaus maršruto pasiūlymą. Taigi visada jausitės atsipalaidavę ir kontroliuosite situaciją. LIVE Traffic yra valdoma balsu, todėl reaguoja į balso komandas (modelis su įdiegtu visos Europos žemėlapiu). Tiesiog suporuokite savo Garmin navigatorių su išmaniu telefonu per Bluetooth3. (Kai kurios šalys gali reikalauti prenumeratos, žr. aprėpties žemėlapį).

   

  Navigacija naudojant žinomus objektus

  Garmin DriveLuxe vietoje jau įprastos, detalios, manevrų pranešimo balsu funkcijos, naudoja patobulintą, Garmin Real Directions™ funkcionalumą. Toks perspėjimas dar patogiau perspėja apie artėjančius posūkius, pasinaudojant žymesniais objektais (pvz. "Sukite į dešinę už raudono pastato" arba "Sukite į kairę už McDonalds"). Jame jau įdiegti milijonai naujų ir populiarių lankytinų vietų iš Foursquare.

   

   

   

  Raskite tiksliai tai ko ieškote

  Nauja tiesioginės prieigos funkcija (Direct Access) supaprastina navigaciją ieškant tikslo didelėse kompleksinėse paskirties vietose, tokiose kaip dideli prekybos centrai arba aerouostai. Kai naviguojate į prekybos centrą, tiesioginės prieigos funkcija (Direct Access) suteikia papildomos informacijos apie parduotuves esančias komplekso viduje. Pvz. "Atvykstama į Lakeside. Debenhams yra viduje, viršutiniame aukšte".

   

   

   

  Lengviau ieško, greičiau randa

  Garmin DriveLuxe turi paieškos lauką, kuriame labai lengva rasti reikiamą adresą arba milijonus lankytinų vietų(POI). Tiesiog įveskite kategoriją (pvz. "pica"), reikiamą adresą arba ieškomą pavadinimą (pvz. "Starbucks") ir Garmin DriveLuxe greitai pateiks paieškos rezultatą. Jei suklydote įvesdami, Garmin DriveLuxe pateikia paieškos rezultatus panašius į Jūsų įvestą pavadinimą.

   

   

   

   

  Prijunkite kamerą prie Jūsų Drive

  Tam kad navigaciją būtų dar labiau patogesnė, Garmin DriveLuxe galite suporuoti su galinio vaizdo kamera BC 30 (įsigyjama papildomai ). Ją prijungus galėsite matyti automobilius, pėsčiuosius ar kitas kliūtis tiesiog Garmin DriveLuxe navigatoriaus ekrane, kuomet įjungiate atbulinio judėjimo pavarą. Jeigu keliaujate su vaikais ar kūdikiu suporuokite Garmin babyCam™ prie savo navigatoriaus. BabyCam yra automobilio viduje naudojama kamera, tam kad pamatyti vaizdą kas vyksta ant užpakalinės sėdynės, tiesiai navigatoriaus ekrane, neatitraukiant akių nuo kelio.
  DĖMESIO: Kai kuriose šalyse yra reguliuojamas vaizdo kamerų naudojamas viešose vietose. Todėl savo atsakomybe prisiimate teisę žinoti ir laikytis galiojančių teisės įstatymų šalyje, kurioje planuojate naudotis papildomomis kameromis.

   

  Fotografuojančios greičio kameros

  Lietuvoje esančių greičio kamerų duomenų bazę galite įkrauti patys, kompiuterio pagalba. Visą informaciją rasite čia.

  Įrenginio aptarnavimas su viena programa

  Naudokite Garmin Express™ programą tam kad atnaujinti Jūsų Garmin DriveLuxe. Garmin Express leis patogiai atnaujinti žemėlapius, programinę įrangą (firmware), nukrauti ir įrašyti atgal savo įrašytus taškus, įdiegti papildomus balsus ar pakeisti automobilio ikoną ekrane.

  Žemėlapio ir programinės įrangos atnaujinimas WiFi ryšiu

  Atnaujinima gali vykti automatiškai WiFi ryšiu. Jeigu navigatorius bus prijungtas prie WiFi tinko, ekrane pamatysite pranešimą apie galimą atnaujinimą. Užteks tik patvirtinti, kad norite atnaujinti navigatorių, jis automatiškai atsisiųs ir įdiegs naujausią žemėlapį ir programinę įranga. 

  ¹Būtinas išmanus telefonas su Bluetooth (įsigyjamas atskirai). Daugiau rasite čia - Garmin.com/ble
  ²Kad gauti išmanius pranešimus navigatoriuje, turite atsisiųsti ir įdiegti nemokamą Smartphone Link programėlę. Vartotojo parsiunčiami duomenys gali būti apmokestinami. Būtinas išmanus telefonas su Bluetooth (įsigyjamas atskirai)
  ³Šviesoforų ir greičio kameros gali veikti ne visose šalyse
  4;Nuovargio pranešimai gaunami kai vairuojama nepertraukiamai ilgą laiko tarpą be ilgų sustojimų

  *  Patobulinta TMC aprėptis vietose, lyginant su standartinių eismo paslaugų tiekėjų pagerėjo. Vieta nustatoma naudojant TPEG. TPEG yra naujos kartos eismo protokolas, naujas eismo standartas ir tenkina aukščiausius reikalavimus dėl pažangaus eismo informacijos perdavimo visame pasaulyje.

  HEREFoursquare