Garmin Drive 53

 • Garmin Drive 53

  Kodas: 5910

  5 colių navigacija, pranešimai apie spūstis

  Gamintojas
  Prekės ženklas
  Ekrano dydis, coliais
  5"
  Žemėlapis
  Yra
  Įdiegti žemėlapiai
  City Navigator Europe
  Bluetooth telefono laisvų rankų įranga
  Yra
  Garmin Smartphone Link
  Yra
  Lietuviškas meniu
  Yra
  Pranešimai balsu Lietuviškai
  Yra
  Navigacija kelio juostose
  Yra
  Valdymo aprašymas ekrane (help)
  Yra
  Papildomų žemėlapių galimybė
  Yra
  Nemokami žemėlapių atnaujinimai
  Yra
  Taško paieška pagal koordinates
  Yra
  Pranešimas apie eismo kamščius
  Yra
  microSD kortelės lizdas
  Yra
  Dydis, mm
  126,35 x 84,51 x 17
  Svoris, g
  69
  Ekrano dydis, mm
  108 x 64,8
  Ekrano tipas
  Kelis prisilietimus vienu metu atpažįstantis jutiklinis, stiklinis, WVGA, su foniniu apšvietimu
  Ekrano skiriamoji geba (pixels)
  800 x 480
  Vidinė atmintis
  16 GB
  Gamintojo kodas
  010-02858-10
 • Lengvai valdoma 5" colių palydovinė navigacija su perspėjimais vairuotojui ir eismo informacija*

  • Lengvai naudojamas, automobilinis GPS navigatorius su keičiamos orientacijos 5 colių ekranu
  • Jau įkrautas visos Europos žemėlapis su nemokamais atnaujinimais
  • Nuspauskite norėdami pamatyti žemėlapio padengimą
  • Teikiamos realaus laiko paslaugos*, tokios kaip tiesioginė eismo informacija ir tiesioginė parkavimo informacija**
  • Patogus meniu ir ryškūs, gerai matomi žemėlapiai
  • Pranešimai vairuotojui, tokie kaip pavojingi posūkiai, greičio pasikeitimai, per ilgas vairavimas, mokyklos zonos ir kiti
  • Suraskite daugiau naujų kavinių, restoranų ar parduotuvių su Foursquare®
  • Kelionės su TripAdvisor® keliautojų reitingais ir milijonais Foursquare® lankytinų vietų (POI)
  • Garmin Real Directions™ nurodymai ne tik pagal kryptis, bet ir pagal orientyrus, taip pat naudingi įspėjimai vairuotojams skatinantys saugesnį važiavimą
  • Eismo informacija per mobilaus telefono programėlę

  Lengvai valdomo ir lengvai įskaitomo ekrano dėka, Garmin Drive 53 leis aiškiai matyti kur pasukti sankryžose 5" colių ekrane. Įrenginys turi iš anksto patalpinus detalius visos Europos žemėlapius su tiesiogine eismo informacija ir nemokamais žemėlapių atnaujinimais visam gyvenimui. Naudingi įspėjimai vairuotojams skatina saugesnį važiavimą, todėl Drive 53 įrenginys taps puikiu palydovu ne tik ilgose kelionėse, tačiau ir kasdienėse kelionėse į darbą.

  Tiesioginės paslaugos

  Apvažiuokite eismo kamščius ir sulėtėjimus, jų laiku išvengdami su perspėjimais vairuotojams, kurie pasiūlys alternatyvius maršrutus ir padės išvengti spūsčių kilusių dėl kelio darbų ar avarijų. Taip pat naudodami papildomą informaciją sutaupysite daug laiko, nes nereiks praleisti daug laiko ieškant kur parkuoti automobilį. Jei norite gauti įspėjimus apie eismą, saugos kameras ir naujausias orų prognozes, atsisiųskite Smartphone Link app, kuri sujungs jūsų Garmin Drive 53 su suderinamu išmaniuoju telefonu.

  Garmin Drive 52

   

  Detalus visos Europos žemėlapis

  Garmin Drive 53 yra su iš kart įkrautais detaliais Europos žemėlapiais. Nemokami lifetime žemėlapio atnaujinimai garantuoja, kad Jūsų navigatoriuje visuomet bus naujausi žemėlapiai, lankytinos vietos ir navigacinė informaciją. Naujausius žemėlapius galima atsisiųsti iki 4 kartų per metus, per visą navigatoriaus gyvenimą, be jokių papildomų mokesčių.
  Su šiuo navigatoriumi lengvai rasite reikalingus adresus, milijonus lankytinas vietas, tokių kaip įmonių pavadinimus, parduotuves ir kitus objektus. Garmin Drive 53 turi iš kart įkrautą visą reikalingą objektų informaciją, todėl nereikės atsiminti lankytinų objektų adresų. Tiesiog įveskite lankytinos vietos pavadinimą ir lengvai naviguokite link jos.

   

  Mėgaukitės kelionėmis su TripAdvisor

  Peržiūrėkite TripAdvisor keliautojų reitingus viešbučiams, restoranams ir lankytinoms vietoms, esančiomis jūsų maršrute ar artimiausioje vietoje

  Garmin Drive 52

   

  Naujos parduotuvės ir restoranai

  Įrenginys turi iš naujo patalpintus Foursquare duomenis, kurie leis lengvai rasti milijonus naujų ir populiarių vietovių

  Garmin Drive 52

   

  Įspėjimai vairuotojams: žinokite kas vyksta netoliese

  Siekiant skatinti saugesnį vairavimą ir pagerinti situacijų suvokimą, įspėjimai vairuotojams įspėja apie artėjančius staigius posūkius, greičio pasikeitimus, saugumo kameras, geležinkelių pervažas ir daugiau.

  Garmin Drive 52

   

  Garmin Real Directions™ funkcija

  Lengvai suprantamų, balsinių posūkių nurodymų pagalba informaciją apie posūkius gausite lyg iš draugo, naudojant gatvių, parduotuvių pavadinimus ir atpažįstamus orientyrus (pvz:. "Už raudono pastato pasukite į dešinę").

  Garmin Drive 52

   

  Pažvelkite į priekį

  Naudinga Up Ahead™ funkcija, kuria galite naudotis neišjungdami žemėlapio parodys degalines, parduotuves ir artėjančius miestus jūsų maršrute.

  Garmin Drive 52

   

  Keliaukite ten kur tiksliai norite

  Direct Access™ funkcija supaprastins keliavimą į sudėtingesnes vietoves, kaip oro uostai ar prekybos centrai. Šios funkcijos dėka galėsite keliauti per stovėjimo aikštelės ir būsite pristatyti į nurodytą tikslą kiek įmanoma arčiau

  Garmin Drive 52

   

  Lengviau ieškoti, greičiau surasti

  Paieškos laukas leidžia lengvai rasti adresus ir milijonus lankytinų objektų (POI). Įvedę pavadinimą ne visiškai tinkamai, gausite rezultatus kurie bus panašūs į įvestą pavadinimą.

  Garmin Drive 52

   

  Aukštos kokybės žemėlapiai

  Žemėlapio kokybė gali vaidinti didelį vaidmenį, kuris nulems ar nusigausite iki reikiamos vietos ar būsite pasiklydę. Aukštos kokybės HERE žemėlapio duomenys leidžia jūsų navigacijai suteikti jums reikalingą, kai to labiausiai reikia.

  Prijunkite kamerą prie Jūsų Drive

  Tam kad padaryti navigaciją dar labiau patogesne, su Garmin Drive 53 galite suporuoti su galinio vaizdo kamera BC 40 (įsigyjama papildomai ). Kai ji prijungta, galėsite matyti automobilius, pėsčiuosius ar kitas kliūtis tiesiog Garmin Drive 53 navigatoriaus ekrane, kuomet įjungiate atbulinio judėjimo pavarą. 

  DĖMESIO: Kai kuriose šalyse yra reguliuojamas vaizdo kamerų naudojamas viešose vietose. Todėl savo atsakomybe prisiimate teisę žinoti ir laikytis galiojančių teisės įstatymų šalyje, kurioje planuojate naudotis papildomomis kameromis.

  Įrenginio aptarnavimas su viena programa

  Naudokite Garmin Express™ programą tam kad atnaujinti Jūsų Garmin Drive 53. Garmin Express leis patogiai atnaujinti žemėlapius, programinę įrangą (firmware), nukrauti ir įrašyti atgal savo įrašytus taškus, įdiegti papildomus balsus ar pakeisti automobilio ikoną ekrane..

   

   * Norėdami naudotis šia funkcija turite atsisiųsti Smartphone Link programėlę į Bluetooth® ir GPS palaikantį išmanųjį įrenginį (įsigyti atskirai)
  ** Parkavimosi duomenys yra galimi daugumoje miesto centrinių dalių. Dėl detalesnės informacijos apsilankykite parkopedia.com

   

  HEREFoursquare