Garmin Drive 52 MPC

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 4705
  120 
  Laikinai neturime
  Užsakyti 

  5 colių navigatorius, be žemėlapių

  Gamintojas
  Ekrano dydis, coliais
  5"
  Bluetooth telefono laisvų rankų įranga
  Yra
  Prekės ženklas
  Garmin Smartphone Link
  Yra
  Lietuviškas meniu
  Yra
  Pranešimai balsu Lietuviškai
  Yra
  Navigacija kelio juostose
  Yra
  Valdymo aprašymas ekrane (help)
  Yra
  Papildomų žemėlapių galimybė
  Yra
  Taško paieška pagal koordinates
  Yra
  microSD kortelės lizdas
  Yra
  USB jungties tipas
  mini USB
  Dydis, mm
  140 x 84 x 20
  Svoris, g
  170,8
  Ekrano dydis, mm
  111 x 63
  Ekrano tipas
  WQVGA colour TFT with white backlight, resistive touch
  Ekrano skiriamoji geba (pixels)
  480 x 272
  Baterijų tipas
  Įkraunama ličio jonų baterija
  Baterijų darbo laikas
  Iki 1 val.
  Maitinimo įtampa
  12/24V
  Gamintojo kodas
  010-02036-6M
 • DĖMESIO:
  Šiame modelyje NĖRA įdiegtų jokių (nei Europos, nei Lietuvos) žemėlapių. Jis skirtas vartotojams, kurie žemėlapių įsigijimu pageidauja pasirūpinti savarankiškai patys.

  Rekomenduojame kartu su šiuo navigatoriumi įsigyti ir detalų Lietuvos kelių žemėlapį. Apie jį daugiau informacijos rasite čia. Kartu su Lietuvos kelių žemėlapiu šis navigatorius bus puikus pagalbininkas važinėjant po Lietuvą.

  Daugelis žemiau aprašytų funkcijų priklauso nuo įdiegto žemėlapio

  Lengvai valdoma 5" colių palydovinė navigacija su perspėjimais vairuotojui ir eismo informacija*

  • Lengvai naudojamas, automobilinis GPS navigatorius su keičiamos orientacijos 5 colių ekranu
  • Patogus meniu ir ryškūs, gerai matomi žemėlapiai
  • Pranešimai vairuotojui, tokie kaip pavojingi posūkiai, greičio pasikeitimai, per ilgas vairavimas, mokyklos zonos ir kiti

  Lengvai valdomo ir lengvai įskaitomo ekrano dėka, Garmin Drive 52 leis aiškiai matyti kur pasukti sankryžose 5" colių ekrane. Įrenginys turi iš anksto patalpinus detalius visos Europos žemėlapius su tiesiogine eismo informacija ir nemokamais žemėlapių atnaujinimais visam gyvenimui. Naudingi įspėjimai vairuotojams skatina saugesnį važiavimą, todėl Drive 52 įrenginys taps puikiu palydovu ne tik ilgose kelionėse, tačiau ir kasdienėse kelionėse į darbą.

  Tiesioginės paslaugos

  Apvažiuokite eismo kamščius ir sulėtėjimus, jų laiku išvengdami su perspėjimais vairuotojams, kurie pasiūlys alternatyvius maršrutus ir padės išvengti spūsčių kilusių dėl kelio darbų ar avarijų. Taip pat naudodami papildomą informaciją sutaupysite daug laiko, nes nereiks praleisti daug laiko ieškant kur parkuoti automobilį. Jei norite gauti įspėjimus apie eismą, saugos kameras ir naujausias orų prognozes, atsisiųskite Smartphone Link app, kuri sujungs jūsų Garmin Drive 52 su suderinamu išmaniuoju telefonu.

  Garmin Drive 52

  Įspėjimai vairuotojams: žinokite kas vyksta netoliese

  Siekiant skatinti saugesnį vairavimą ir pagerinti situacijų suvokimą, įspėjimai vairuotojams įspėja apie artėjančius staigius posūkius, greičio pasikeitimus, saugumo kameras, geležinkelių pervažas ir daugiau.

  Garmin Drive 52

   

  Garmin Real Directions™ funkcija

  Lengvai suprantamų, balsinių posūkių nurodymų pagalba informaciją apie posūkius gausite lyg iš draugo, naudojant gatvių, parduotuvių pavadinimus ir atpažįstamus orientyrus (pvz:. "Už raudono pastato pasukite į dešinę").

  Garmin Drive 52

   

  Pažvelkite į priekį

  Naudinga Up Ahead™ funkcija, kuria galite naudotis neišjungdami žemėlapio parodys degalines, parduotuves ir artėjančius miestus jūsų maršrute.

  Garmin Drive 52

   

  Keliaukite ten kur tiksliai norite

  Direct Access™ funkcija supaprastins keliavimą į sudėtingesnes vietoves, kaip oro uostai ar prekybos centrai. Šios funkcijos dėka galėsite keliauti per stovėjimo aikštelės ir būsite pristatyti į nurodytą tikslą kiek įmanoma arčiau

  Garmin Drive 52

   

  Lengviau ieškoti, greičiau surasti

  Paieškos laukas leidžia lengvai rasti adresus ir milijonus lankytinų objektų (POI). Įvedę pavadinimą ne visiškai tinkamai, gausite rezultatus kurie bus panašūs į įvestą pavadinimą.

  Garmin Drive 52

   

  Prijunkite kamerą prie Jūsų Drive

  Tam kad padaryti navigaciją dar labiau patogesne, su Garmin Drive 52 galite suporuoti su galinio vaizdo kamera BC 30 (įsigyjama papildomai ). Kai ji prijungta, galėsite matyti automobilius, pėsčiuosius ar kitas kliūtis tiesiog Garmin Drive 52 navigatoriaus ekrane, kuomet įjungiate atbulinio judėjimo pavarą. Jei keliaujate su vaikais ar kūdikiu suporuokite Garmin babyCam™ prie savo navigatoriaus. BabyCam yra automobilio viduje naudojama kamera, tam kad pamatyti vaizdą kas vyksta ant užpakalinės sėdynės, tiesiai navigatoriaus ekrane, neatitraukiant akių nuo kelio.

  DĖMESIO: Kai kuriose šalyse yra reguliuojamas vaizdo kamerų naudojamas viešose vietose. Todėl savo atsakomybe prisiimate teisę žinoti ir laikytis galiojančių teisės įstatymų šalyje, kurioje planuojate naudotis papildomomis kameromis.

  Fotografuojančios greičio kameros

  Lietuvoje esančių greičio kamerų duomenų bazę galite įkrauti patys, kompiuterio pagalba. Visą informaciją rasite čia.

  Įrenginio aptarnavimas su viena programa

  Naudokite Garmin Express™ programą tam kad atnaujinti Jūsų Garmin Drive 52. Garmin Express leis patogiai atnaujinti žemėlapius, programinę įrangą (firmware), nukrauti ir įrašyti atgal savo įrašytus taškus, įdiegti papildomus balsus ar pakeisti automobilio ikoną ekrane..

   

   * Norėdami naudotis šia funkcija turite atsisiųsti Smartphone Link programėlę į Bluetooth® ir GPS palaikantį išmanųjį įrenginį (įsigyti atskirai)
  ** Parkavimosi duomenys yra galimi daugumoje miesto centrinių dalių. Dėl detalesnės informacijos apsilankykite parkopedia.com

   

  HEREFoursquare