Garmin Drive 40 LM

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 4123
  120 
  Laikinai neturime
  Užsakyti 

  4,3 colių navigacija

  Gamintojas
  Ekrano dydis, coliais
  4"
  Žemėlapis
  Yra
  Įdiegti žemėlapiai
  City Navigator Europe
  Prekės ženklas
  Garmin Smartphone Link
  Yra
  Lietuviškas meniu
  Yra
  Pranešimai balsu Lietuviškai
  Yra
  Navigacija kelio juostose
  Yra
  Valdymo aprašymas ekrane (help)
  Yra
  Papildomų žemėlapių galimybė
  Yra
  Nemokami žemėlapių atnaujinimai
  Yra
  Taško paieška pagal koordinates
  Yra
  microSD kortelės lizdas
  Yra
  USB jungties tipas
  mini USB
  Dydis, mm
  122 x 76 x 19
  Svoris, g
  144.6
  Ekrano dydis, mm
  97 x 57
  Ekrano tipas
  Spalvotas WQVGA TFT su pašvietimu
  Ekrano skiriamoji geba (pixels)
  480 x 272
  Maršruto taškai (waypoints)
  1000
  Pėdsako taškai (tracklog)
  Yra
  Išsaugoti maršrutai/maršruto taškų juose
  Yra
  Baterijų darbo laikas
  iki 1 val.
  Gamintojo kodas
  010-01956-17
 • Rekomenduojame kartu su šiuo navigatoriumi įsigyti ir detalų Lietuvos kelių žemėlapį. Apie jį daugiau informacijos rasite čia. Kartu su Lietuvos kelių žemėlapiu šis navigatorius bus puikus pagalbininkas važinėjant po Lietuvą.

  Daugelis žemiau aprašytų funkcijų priklauso nuo įdiegto žemėlapio

  Automobilinė GPS navigacija su perspėjimais vairuotojui

  • Lengvai naudojamas, automobilinis GPS navigatorius su keičiamos orientacijos 4 colių ekranu
  • Pranešimai vairuotojui, tokie kaip pavojingi posūkiai, greičio pasikeitimai, per ilgas vairavimas, mokyklos zonos ir kiti
  • Garmin Real Directions™ funkcija - dar paprastesni patarimai, naudojant objektus šalia kelio

  Dėmesio! Jeigu planuojate daug keliauti Lietuvoje, rekomenduojame kartu su šiuo navigatoriumi įsigyti ir detalų Lietuvos kelių žemėlapį. Apie jį daugiau informacijos rasite čia. Šis žemėlapis turi žymiai didesnę adresų ir lankytinų vietų duomenų bazę. Kartu su Lietuvos kelių žemėlapiu šis navigatorius bus puikus pagalbininkas važinėjant po Lietuvą.

  Naudingi patarimai vairuotojui kasdieniuose važiavimuose

  Garmin Drive 40 GPS navigatoriaus patarimai padeda vairuotojams vairuoti saugiau ir suteikia daugiau informacijos apie padėtį aplink. Pranešimai yra apie pavojingus posūkius, greičio pasikeitimus, geležinkelio kirtimus ar gyvūnų perėjas. Be to, Garmin Drive 40 perspėja apie važiavimą neteisinga kryptimi vienpusio eisimo gatvėje ir praneša apie šalia esančias mokyklų zonas. Gaukite pranešimus apie greičio ir šviesoforo kameras¹. Ilgose kelionėse Jūs gausite nuovargio perspėjimus² jei vairuosite per ilgai ir būsite informuoti apie arčiausiai esančias poilsio aikšteles. Maršruto priekyje matomi lankytinų vietų taškai leis patogiai peržvelgti naudingas vietas maršrute nenukreipiant dėmesio nuo pagrindinio žemėlapio vaizdo ekrane.

             

  Navigacija naudojant žinomus objektus

  Garmin Drive 40 vietoje jau įprastos detalios manevrų pranešimo balsu funkcijos, naudoja patobulintą, Garmin Real Directions™ funkcionalumą. Toks perspėjimas dar patogiau perspėja apie artėjančius posūkius pasinaudojant žymesniais objektais (pvz. "Sukite į dešinę už raudono pastato" arba "Sukite į kairę už McDonalds"). Jame jau įdiegti milijonai naujų ir populiarių lankytinų vietų iš Foursquare.

   

   

   

  Raskite tiksliai tai ko ieškote

  Nauja tiesioginės prieigos funkcija (Direct Access) supaprastina navigaciją ieškant tikslo didelėse kompleksinėse paskirties vietose, tokiose kaip dideli prekybos centrai arba aerouostai. Kai naviguojate į prekybos centrą, tiesioginės prieigos funkcija (Direct Access) suteikia papildomos informacijos apie parduotuves esančias komplekso viduje. Pvz. "Atvykstama į Lakeside. Debenhams yra viduje, viršutiniame aukšte".

   

   

   

  Lengviau ieškoti, greičiau rasti

  Garmin Drive 40 turi paieškos lauką, kuriame labai lengva rasti reikiamą adresą arba milijonus lankytinų vietų(POI). Tiesiog įveskite kategoriją (pvz. "pica"), reikiamą adresą arba ieškomą pavadinimą (pvz. "Starbucks") ir Garmin Drive 40 greitai pateiks paieškos rezultatą. Jei suklydote įvesdami, Garmin Drive 40 pateikia paieškos rezultatus panašius į Jūsų įvestą.

   

   

  Prijunkite kamerą prie Jūsų Drive

  Tam kad padaryti navigaciją dar labiau patogesne, su Garmin Drive 40 galite suporuoti su galinio vaizdo kamera BC 30 (įsigyjama papildomai ). Kai ji prijungta, galėsite matyti automobilius, pėsčiuosius ar kitas kliūtis tiesiog Garmin Drive 50 navigatoriaus ekrane, kuomet įjungiate atbulinio judėjimo pavarą. Jei keliaujate su vaikais ar kūdikiu suporuokite Garmin babyCam™ prie savo navigatoriaus. BabyCam yra automobilio viduje naudojama kamera, tam kad pamatyti vaizdą kas vyksta ant užpakalinės sėdynės, tiesiai navigatoriaus ekrane, neatitraukiant akių nuo kelio.

  DĖMESIO: Kai kuriose šalyse yra reguliuojamas vaizdo kamerų naudojamas viešose vietose. Todėl savo atsakomybe prisiimate teisę žinoti ir laikytis galiojančių teisės įstatymų šalyje, kurioje planuojate naudotis papildomomis kameromis.

  Fotografuojančios greičio kameros

  Lietuvoje esančių greičio kamerų duomenų bazę galite įkrauti patys, kompiuterio pagalba. Visą informaciją rasite čia.

  Įrenginio aptarnavimas su viena programa

  Naudokite Garmin Express™ programą tam kad atnaujinti Jūsų Garmin Drive 40. Garmin Express leis patogiai atnaujinti programinę įrangą (firmware), nukrauti ir įrašyti atgal savo įrašytus taškus, įdiegti papildomus balsus ar pakeisti automobilio ikoną ekrane..

  ¹Šviesoforų ir greičio kameros gali veikti ne visose šalyse
  ²Nuovargio pranešimai gaunami kai vairuojama nepetraukiamai ilgą laiko tarpą be ilgų sustojimų

  HEREFoursquare