Garmin dezl 580 LMT-D

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 4453
  305 
  Nemokamas pristatymas!
  Laikinai neturime
  Užsakyti 

  GPS navigatorius sunkvežimiams

  Gamintojas
  Prekės ženklas
  Ekrano dydis, coliais
  5"
  Žemėlapis
  Yra
  Įdiegti žemėlapiai
  City Navigator Europe
  Bluetooth telefono laisvų rankų įranga
  Yra
  Lietuviškas meniu
  Yra
  Papildomų žemėlapių galimybė
  Yra
  Navigacija kelio juostose
  Yra
  Taško paieška pagal koordinates
  Yra
  Nemokami žemėlapių atnaujinimai
  Yra
  microSD kortelės lizdas
  Yra
  Svoris, g
  234
  Ekrano dydis, mm
  12.7 cm istrižainė
  Ekrano skiriamoji geba (pixels)
  480 x 272
  Gamintojo kodas
  010-01858-13
 • Naujasis GPS navigatorius sunkvežimiams

  • DIdelis 5.0 colių ekranas
  • Jau įdiegti visos Europos žemėlapiai su nemokamais atnaujinimais
  • Derinamas sunkvežimių maršruto skaičiavimas¹ atsižvelgiant pagal dydį ir svorį
  • Sunkvežimių aptarnavimo ir kiti taškai
  • Perspėjimai kelyje kur staigūs posūkiai, viadukų aukščiai, tiltų leidžiama masė ir daugiau
  • Išmanios žinutės iš mobilaus telefono per Bluetooth

  Lyginant su prieš tai buvusiu dezl 570 naujasis 580 modelis turi šias naujoves:

  • Žemėlapių atnaujinimas per Wi-Fi
  • DISPATCH & TRACK – sunkvežimio sekimo funkcija naudojant kartu su išmaniuoju telefonu (Smartphone Link programėle)
  • BUS PROFILE – autobuso profilis – maršruto parinkimas pagal autobuso matmenis
  • BREAK PLANNING – poilsio pertraukų pasiūlymai atsižvelgiant į pravažiuotą laiką su informacija apie artimiausias sustojimo vietas.
  • TRIPADVISOR - TripAdvisor portalo lankytinų vietų retingai ir informacija

  Matykite daugiau, girdėkite geriau

  dēzl 580LMT-D turi didelį 5.0 colių ryškų stiklo ekraną gerai matomą sunkvežimio kabinoje. Didelis garsas ir patobulinti garsiakalbiai leis girdėti navigacinius pranešimus dar geriau.

  Specialūs maršrutai sunkvežimiams

  dēzl 580 LMT-D jau turi integruotus visos Europos žemėlapius, kuriame jau yra specialūs sunkvežimiams skirti apribojimai - tokie kaip viadukų ar tiltų aukščiai, staigūs posūkiai, masės apribojimai ir kiti. Tiesiog įveskite jūsų sunkvežimio profilį (derinamą pagal aukštį, ilgį ir svorį) ir sužinokite specialiai jam skirtus maršrutus¹.

  Paprastas sunkvežimio profilis leis lengvai pakeisti priekabų dydžius vienu mygtuko paspaudimu. Maršrutų planavimas leis sukurti reikalingus maršrutus su tarpiniais taškais ir juos įrašyti ir panaudoti vėliau. 

  Su paprastu maršruto keitimo pagalba galite lengvai pakoreguoti esamą maršrutą įvesdami ten specialius kelius ar papildomus miestus.

   

  Nemokamas eismo apribojimų atnaujinimas

  dēzl 580LMT-D turi Garmin Traffic kuris leidžia patogiau planuotis keliones. Su Garmin Traffic jūsų žemėlapio langas bus visada matomas. Eismo perspėjimai bus rodomi ekrano šone kartu su balo pranešimais. Garmin Traffic perduoda pilną kamščių ar įvykio kelyje informaciją kartu su laiku kiek minučių užtruksite laukdami ar apenkdami kliūtį. Jis gali tieiog perspėti ar dabar esate greičiausiame maršrute. Lifetime eismo daviklis jūsų dēzl 580LMT-D gaus visus eismo pranešimus nemokamai visą gyvavimo laiką. Garmin Traffic yra integruotas į prietaisą, jam nereikalingas prijungtas išmanus telefonas.

   

   

  Suderinamas su Bluetooth®

  Suporuokite savo Bluetooth įrengimą², pvz. išmanųjį telefoną ir galėsite su dēzl 580LMT-D atlikti ir priimti skambučius pasinaudojant jau integruotais mikrofonu ir garsiakalbiu.

   

   

   

   

  Navigacija juostose

  dēzl 580LMT-D turi papildomą navigaciją eismo juostose (Active Lane Guidance, ALG). Ši navigacija naudoja tiek balso pranešimus ir vaizdinę informaciją, tam kad perspėti ir parodyti kuriomis eismo juostomis geriau judėti jūsų maršrute. Fotografinės kokybės iššokantys langai parodo tikslią išvažiavimų iš daugelio miestų informaciją.

  Sujunkite su išmaniais telefonais

  Smartphone Link yra paslauga, kuri leis suporavus su jūsų išmaniuoju telefonu gauti įvairią naudingą informaciją tiesiai į 580LMT-D naudojant su iPhone® ar Android™ įrenginius².

  Smartphone Link taip pat gali duoti prisijungimą prie papildomų Garmin Live paslaugų (užsakoma papildomai), kurios gali pateikti informaciją apie oro salygas realiu laiku arba informaciją iš kitų eismo kamerų.

   

   

  Suderinamas su belaide atbulinio vaizdo kamera

  Pamatykite kas yra jūsų sunkvežimio gale pridėdami papildomą BC™ 30 belaidę vaizdo kamerą (įsigyjama atskirai). Kai suporuota, dēzl 580LMT-D rodo perduodamą informaciją iš kameros savo ekrane. 

   

   

   

  Sužinokite kas priekyje

  Su nauja "kas priekyje" funkcija jus galėsite matyti įvairius objektus kurie yra maršruto priekyje ir atstumus iki jų neperjungdami žemėlapio vaizdo. Kuomet vairuojate numatytu maršrutu būsite informuojamas apie įvairias paslaugas, tokias kaip maisto taškai, kuras ir bankomatai. Funkciją galite pasiderinti pagal savo norus ir matyti tik reikalingus taškus.

   

   

  Daugiau informacijos apie kelią

  dēzl 580LMT-D visada perspės apie įvairią informaciją kelyje, tai įvairūs draudimai, eismo įvykiai, statūs posūkiai, pavojingi tilto aukščiai, stiprus vėjas ir kitas. 

   

   

   

   

   

   

   

   

  ¹ Veikia ne visose šalyse. Visuomet vadovaukitės ženklais ir KET.
  ² Reikalauja suderinamo Bluetooth® išmanaus telefono
  Bluetooth HERE Foursquare