Garmin Dash Cam 45

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 4283
  149 
  Laikinai neturime
  Užsakyti 

  Kompaktiškas 1080p vaizdo registratorius su WIFi ir GPS

  Gamintojas
  GPS imtuvas
  Yra
  Judesio detektorius
  Yra
  Mikrofonas
  Yra
  WiFi
  Yra
  Svoris, g
  60
  Dydis, mm
  56.2 x 40.5 x 35.3
  LCD ekrano dydis
  2.0"
  Sensoriaus tipas
  2.1 MP
  Video raiška, maksimali
  1920x1080p 30 fps
  Gamintojo kodas
  010-01750-01
 • Kompaktiškas ir diskretiškas vaizdo registratorius su GPS

  • Mažas ir nepastebimas kai montuojamas ant priekinio stiklo
  • Aukštos kokybės 2.1 megapikselių kamera su 1080p raiškos vaizdo įrašymu; gerai dirbanti ir prie blogo apšvietimo
  • Priekinio susidūrimo ir eismo juostų kirtimo perspėjimai¹ bei pranešimai apie greičio radarus²
  • Su integruotu GPS kartu su judesio davikliu (G-Sensor) automatiškai įšsaugo video įrašą incidento metu

  Garmin Dash Cam 45/55

   

  Garmin Dash Cam 45 vaizdo registratorius

  Įrašomas aukštos kokybės 1080p HD vaizdo įrašas

  Dash Cam 45 yra lengvai valdomas aukštos raiškos vaizdo registratorius su 2 colių LCD ekranu. Su plačiu apžvalgos kampu, jis patikimai įrašys visą kelio vaizdą kartu su GPS koordinatėmis bei detaliu laiku kur ir kas įvyko eismo metu. Pasikliaukite savuoju Dash Cam 45, jis užfiksuos puikios kokybės vaizdą tiek šviesiu tiek tamsiu paros metu. Pritvirtinkite vaizdo registratorių prie priekinio stiklo ir įrašykite savo važiavimą 1080p raiška. Vaizdo registratorius įrašinėja nenutrūkstamai, naudodamas komplekte esančią microSD™ kortelę. Jūs visada galėsite praplėsti atminties dydį įdėdami kitą didesnę microSD kortelę (tinka iki 64 GB, įsigyjama atskirai; reikalinga Class 10). Atkurkite įrašus iškart registratoriaus ekrane arba vėliau Jūsų kompiuteryje.

   

  Eismo įvykio įrašymas dash cam 45

  Jūsų liudytojas kuris niekada nemirksi

  Nereikia rūpintis įjungiant ar išjungiant. Jei Dash Cam 45 yra prijungtas prie maitinimo šaltinio, jis pradeda įrašinėti automatiškai ir pažymi įrašytas vietas jei įvyko incidentas.

  Visi įvykiai turi laiko ir vietos žymas, todėl Jūs tiksliai žinosite kur ir kada tai įvyko. Peržiūrėdami įrašus su kompiuteryje galėsite pamatyti savo kelionės vietos koordinates, datą, laiką, greitį ir judėjimo kryptį.

  Dash Cam 45 turi integruotą judesio daviklį (G-Sensor) todėl įvykio metu Jūsų kamera žinos kad reikia išsaugoti prieš tai buvusį, esamą ir sekantį vaizdo įrašus, tam kad apsaugoti pilną informaciją apie įvykį. Ir visa tai bus įrašyta komplekte esančioje, keičiamoje Class 10 microSD atminties kortelėje.

  Tam kad pilnai įvertinti įvykio pasekmes, galite nuimti savo Dash Cam 45 nuo tvirtinimo ir padaryti nuotraukas automobilio išorėje.

   

  Dalinkitės savo kelione kartu su Travelapse™

  Travelapse rėžimas leidžia lengvai kurti ir dalintis kelionės klipais, įrašant valandas trunkančias keliones į trumpus klipus su žymesniomis kelionės akimirkomis.

  Sinchronizuokite video įrašus su išmaniu telefonu

  Dash Cam 45 turi inegruotą Wi-Fi® beleidį ryšį, todėl Jūs galite sinchronizuoti įrašytą medžiagą su Jūsų išmaniu telefonu atisiuntę nemokamą VIRB® programėlę. Tai leis Jums lengviau dalintis įrašyta medžiaga su draugais ar draudėjais.

  Vairuokite su papildomais perspėjimais

  Dash Cam 45 turi papildomas saugaus vairavimo priemones saugesniam vairavimui. Artėjančio priekinio sūsidurimo perspėjimas¹ perspės jus jei Jūsų automobilis yra per arti priekyje esančio kito automobilio. Juostų kirtimo perspėjimas¹ perspės jus kai kirsite eismo juostas. Greičio radarų perspėjimai² perspės apie netoliese įrengtas greičio kameras.  Ir kuomet Jūsų automobilis stovi kamštyje ar sankryžoje, “Go” pranešimas praneš Jums kai priekyje esantis automobilis pajudės.

  Stebėkite automobilį stovėjimo metu

  Parkavimo rėžimas stebi Jūsų automobilį kai jis yra stovėjimo aikštelėje ir išjungtas variklis. Kamera pradeda įrašinėti automatiškai užfiksavus judesį. (Reikalingas papildomas Garmin parkavimo kabelis, įsigyjamas papildomai; rekomenduojama sumontuoti ne patiems, o autoservise.)

  ¹Įspėjimus gali įtakoti įvairios pašalinės salygos. Apsilankykite čia - Garmin.com/warnings detalesnei informacijai gauti.
  ²Radarų vietos veikia ne visose šalyse.