Garmin BarkLimiter 2

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 4743
  Versija Kaina Sandėlyje Kiekis Pirkti
  2VT
  (010-01860-03)
  99 
  Nėra
  Užsakyti 
  2
  (010-01860-01)
  109 
  Nėra
  Užsakyti 

  Automatiškai reguliuojamas antkaklis nuo lojimo

  Gamintojas
 • Automatiškai reguliuojamas antkaklis nuo lojimo

  • Mažiau klaidingų korekcijų
  • Veikia vos išėmus iš pakuotės
  • Matuoja sulojimų kiekį
  • Tinka visų veislių šunims, bet kokio storio kailiui
  • Įkraunama ličio jonų baterija (iki 3 mėnesių darbo laiko, vienu įkrovimu)

  Antkaklis „BarkLimiter 2“, į kurį integruota pasitvirtinusi šunų dresavimo technologija „Tri-Tronics®“, yra pirmasis pasaulyje visiškai intuityvus lojimo korekcijos prietaisas. Lojimą jis identifikuoja akcelerometru, kuris suteikia galimybę atskirti lojimą nuo kitų gyvūno skleidžiamų garsų.

  Šis įrenginys kompaktiškas ir lengvas, jame naudojama Įkraunama ličio jonų baterija, kurios darbo laikas vienu įkrovimu siekia iki 3 mėnesių. Net su integruotais nerūdijančio plieno kontaktais (dėl kurių tinka visoms šunų veislėms ir bet kokiam kailio storiui) „BarkLimiter 2“ yra vienas iš kompaktiškiausių šio tipo įrenginių rinkoje. Naudoti jį galima vos išpakavus: nieko nustatinėti nereikia.

  Lojimo diferencijavimo technologija

  Intensyvumas didinamas automatiškai: pradedama nuo žemiausio korekcijos lygio ir galiausiai didinama iki tokio, kuris sustabdo lojimą. Toliau šio slenksčio intensyvumas nedidinamas.

  Lojimo signalus „BarkLimiter 2“ aptinka tik pagal šuns gerklės virpesius. Dėl to iš esmės nebelieka klaidingų korekcijų dėl to, kad šuo kasosi ar liečia kokius nors paviršius, arba dėl kitokio triukšmo (pavyzdžiui, kai šunidėje loja kiti šunys). Be to, „BarkLimiter 2“ yra sukurtas taip, kad atpažintų lojimo kokybinius skirtumus. Jis koreguoja įkyrų lojimą, tačiau suteikia šuniui galimybę parodyti, jog jis sužeistas, arba loti siekiant apsaugoti jūsų namus nuo įsibrovėlio – tokiais atvejais prietaisas nesuaktyvinamas. 

  Intensyvumo automatinio didinimo technologija

  Intensyvumo automatinio didinimo funkcija prietaise „BarkLimiter 2“ būna įjungta vos išpakavus. Intensyvumas didinamas automatiškai: pradedama nuo žemiausio korekcijos lygio ir galiausiai didinama iki tokio, kuris sustabdo lojimą. Toliau šio slenksčio intensyvumas nedidinamas. Taip įkyraus lojimo problema išsprendžiama iškart.

  Be to, perjungti automatines ar rankines nuostatas galite patys. Integruota funkcija „Bark Odometer™“ padeda nustatyti rankinio korekcijos lygio efektyvumą: ji skaičiuoja, kiek kartų šuo sulojo, kol jūsų nebuvo.

  Vibracijos nuostata

  Naudodami „BarkLimiter 2VT“ galite rinktis ir lojimo korekciją naudojant vibraciją, o ne elektrinį stimuliavimą.

  Valdykite su savo mobiliu telefonu

  BarkLimiter 2 dirba kartu su nemokama Garmin Canine programėle Jūsų mobiliąjame telefone arba planšetiniame kompiuteryje². Naudokite programėlę norėdami nustatyti savo BarkLimiter 2 įrenginį ir naudokite savo telefoną arba planšetinį kompiuterį kaip belaidį Jūsų sistemos komponentą. Programėlė leis valdyti nustatymus nuotoliniu būdu. Taip pat galėsite peržiūrėti visą lojimo istoriją ir matysite kokiomis savaitės dienomis ir kokiu laiku buvo valdomas šuns lojimas.