FEIYU Vimble C išmanusis stabilizatorius

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 4307
  119 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  FEIYU Vimble C išmanusis vaizdo stabilizatorius mobiliems telefonams

  Gamintojas
 • Vimble C tinka telefonai kurie yra iki 80 mm pločio ir iki 200g. svorio.
  Darbo laikas iki 5 valandų.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Vimble C išmanusis stabilizatorius yra visiškai naujo dizaino ir medžiagų derinys, kuris leis pasireikšti jauniems ir stilingiems vaizdo klipų kūrėjams. Pagamintas iš ABS medžiagos, Vimble C yra lengvas ir tvirtas, su daugybe spalvų variantų.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Drąsus ir naujas dizainas Vimble c yra kurtas su pažangia ergonomiška filosofija užtikrinti ekstremalų komfortą ir patogumą naudojant. Kreivė iš apačios į viršų puikiai atitinka rankos ergonomiką. Vimble C kurtais taip, kad būtų patogu jį valdyti viena ranka.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Tikslūs kolektoriniai varikliai, lengvesnis, bet stipresnis

  Vimble C turi integruotus naujausius FeiyuTech variklius be šepetėlių. Jie užtikrina aukštą darbo tikslumą, drastiškai sumažina vaizdo stabilizatoriaus svorį. Su besikeičiančiu G-sensorių algoritmu, Vimble C suteikia įspūdingą stabilizavimo greitį ir tikslumą.

  Išradinga vartotojo sąsaja optimizuota vienai rankai

  Naujas pramoninis dizainas suteikia galimybę naudoti visiškai naują vartotojo sąsają su Vimble C. Labiau integruota ir interaktyvi nauja sąsaja leidžia Jums kontroliuoti 4 krypčių mygtuką ir Bluetooth užraktą su nykščiu. Perjungti režimus galite naudoti savo smilių, ant galinėje vaizdo stabilizariaus esantį funkcijos mygtuką.

  Sumani veido sekimo funkcija

  Nauja Feiyu ON programėlė skirta iOS ir Android sistemoms, leidžia sekti judantį veidą. Vimble C gali tiksliai ir greitai sekti žmogaus judesius filmuojant per didesnį atstumą.

  Dinaminis panoraminė nuotrauka vienu mygtuku

  Naudojant Feiyu ON programėlę Vimble C gali tolygiai suktis horizontaliai 360 laipsnių kampu ir dar daugiau. Padaryti vientisą panoraminį vaizdą dabar lengviau nei kada nors anksčiau.