FEIYU G5 išmanusis stabilizatorius

 • Kodas: 4242
  99 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  FEIYU Tech G5 išmanusis vaizdo stabilizatorius GoPro HERO 7, 6, 5 veiksmo kameroms

  Gamintojas
 • Feiyu G5 yra 3 ašių, drėgmei atsparus, rankinis vaizdo stabilizatorius skirtas GoPro HERO 7, HERO 6, HERO 5, HERO 4 ir kitoms panašaus dydžio veiksmo kameroms.

  Drėgmei atsparūs šarnyrai Trailblazer

  Feiyu G5 yra atspari drėgmei. Tai ne tik inovacija, tai revoliucija. Tam, kad tai pasiekti, buvo panaudota vartotojų patirtis, naudotas naujas projektavimas ir naujas gamybos procesas. Su vandeniui atsparia GoPro HERO 5, Jūs galėsite mėgautis filmuojant kiekvieną įdomų momentą per lietų arba prie jūros be jokios baimės.

  Feiyu G5

  Tiesioginis funkcijų valdymas

  Feiyu G5 užtikrina patogų įvairių funkcijų valdymą. 4 krypčių mygtuko pagalba galite kontroliuoti vaizdo stabilizatoriaus valdymą. Funkcijų mygtukų pagalba galima greitai pakeisti darbo režimą. Laikmačio mygtuko pagalba galite daryti portretines nuotraukas ir vaizdo įrašus greičiau nei bet kada.

  Feiyu G5

  Suderinamas su įvairiomis veiksmo kameromis

  Feiyu G5 gali dirbti su GoPro HERO5, HERO4 ir kitomis panašaus svorio ir dydžio veiksmo kameromis.

  Feiyu G5

  Pažangus vaizdo stabilizatoriaus valdymas mobilaus telefono pagalba

  Feiyu G5 galima valdyti mobilaus telefono programėlės pagalba Bluetooth ryšiu. Mobilų telefoną galima naudoti kaip nuotolinio valdymo pultą, atlikti automatinį kalibravimą, atnaujinti programinę stabilizatoriaus įranga ir atlikti daug kitų funkcijų savo išmaniajame telefone.

  Feiyu G5

  Dėmesio!

  FEIYU G5 stabilizatoriaus negalima įjungti be pritvirtintos kameros. Prieš įjungiant, pritvirtinkite vaizdo kamerą, palaikykite nejudindami stabilizatorių keletą sekundžių tam, kad jis galėtų automatiškai susikalibruoti.