FEIYU G4 QD išmanusis stabilizatorius

 • FEIYU G4 QD išmanusis stabilizatorius

  Kodas: 3985

  FEIYU Tech G4 Quick Dismount vaizdo stabilizatorius visoms GoPro veiksmo kameroms

  Gamintojas
 • FEIYU G4 QD (Quick Dismount) išmanusis 3 ašių kompiuterinis stabilizatorius (gimbal) sukurtas GoPro kameroms.

  Dėka reguliuojamo, universalaus tvirtinimo, šis vaizdo stabilizatorius tinka daugumai veiksmo kamerų.

  FEIYU G4 QD sukurtas pagal naujausius technikos pasiekimus. Stabilizatorius gali stabilizuoti vaizdą pagal 3 ašimis. Naudojant paprastus laikiklius ar lazdas ėjimo, bėgimo ar intensyvaus judėjimo metu bus drebantis ir labai nestabilus vaizdas. Naudojant šį Feiyu kompiuterinį stabilizatorių visi drebėjimai ir judėjimai bus panaikinti ir nufilmuosite tolygų stabilų vaizdą, tarsi vaizdo kamera važiuotų bėgiais. Stabilizatoriuje naudojami didelio tikslumo bekolektoriniai motorai, jie plačiai naudojami ir profesionaliuose įrenginiuose.

  FEIYU G4 QD savo galimybėmis maloniai nustebins video klipų kūrėjus jį naudojant su veiksmo kameromis GoPro. Trys giroskopiniai davikliai visiškai panaikins bet kokius svyravimus esant intensyviam judėjimui filmavimo metu. Tvirtinimo kronšteino pagalba tvirtai ir lengvai pritvirtinsite bet kkurį be hermetiško dėklo GoPro Hero modelį.

  FEIYU G4 QD turi spyruoklinį kronšteiną, todėl galėsite pritvirtinti ne tik GoPro kameras, bet tik ir kitoms veiksmo kameroms - AEE, SJCAM, XIAOMI.

   

  Šį vaizdo stabilizatorių (Steadycam) galima naudoti su trumpa arba su ilga lazda, prijungiant papildomas lazdos dalis. Tokiu būdu labai patogu filmuoti užsiimant bet kokia mėgstama veikla - važiuojant dviračiu ar automobiliu, lankant įžymias vietas ar tiesiog vaikščiojant lauke su mylimu gyvūnu.

   

  FEIYU G4 QD stabilizatorių lengva naudoti, jo nereikia specialiai paruošti. Įjunkite ir pirmyn! Filmuoti galima trim skirtingais režimais, kurie perjungiami paspaudžiant pagrindinį mygtuką.
    - Heading Follow Mode. Šiame režime blokuojamos dvi judėjimo ašys, pirmyn-atgal ir kairėn-dešinėn. Kaip bepasuktumėte, kamera visuomet bus nukreipta į vieną pusę. Trečia, pasukimo ašis veiks.
    - Heading & Pitch Follow Mode. Palinkimo ašis blokuojama. Vartant pirmyn-atgal, kamera liks vietoje. Sukant ir vartant kairėn-dešinėn kamera seks rankos judesius.
    - Heading Lock Mode. Visos ašys blokuojamos. Kaip bevartytumėte kamerą, ji visuomet bus nukreipta į vieną pusę.

  Stabilizatorius (Steadicam) savo darbui naudoja dvi 1800mAh akumuliatorines baterijas esančias lazdos viduje. Vieno baterijų pakrovimo užtenka nuo 1,5 iki 2 valandų darbo. Lazdoje įmontuotas baterijos įkrovimo indikatorius ir USB lizdas programinei įrangai atnaujinti.

  Komplektacija:

  1vnt. FEIYU G4 QD stabilizatorius
  4vnt. akumuliatoriai 18350
  1vnt. dviejų akumuliatorių pakrovėjas
  1vnt. USB kabelis
  1vnt. kameros tvirtinimo rinkinys

   

  Dėmesio!

  FEIYU G4 QD stabilizatoriaus negalima įjungti be pritvirtintos kameros. Prieš įjungiant, pritvirtinkite vaizdo kamerą, palaikykite nejudindami stabilizatorių keletą sekundžių tam, kad jis galėtų automatiškai susikalibruoti.