Garmin nuvi 68LM

 • Loading images
  Code: 3921
  18000
  Nemokamas pristatymas!
  Out of stock.
  Order 

  6' navigator with free maps update

  Manufacturer
  Brand
  Screen size, inches
  6"
  Map
  Yes
  Preloaded maps
  City Navigator Europe
  Lithuanian menu
  Yes
  Lithuanian voice
  Yes
  Lane assist
  Yes
  On-screen help
  Yes
  Additional map option
  Yes
  nüMaps Guarantee
  Yes
  Coordinate search
  Yes
  Accepts data cards
  Yes
  USB type
  mini USB
  Size, mm
  168 x 94 x 21
  Weight, g
  244
  Screen size, mm
  136 x 72
  Screen type
  WQVGA colour TFT with white backlight
  Screen resolution (pixels)
  800 x 480
  Waypoints
  1000
  Tracklog
  Yes
  Routes/waypoints
  Yes
  Battery
  Li-ion
  Battery life
  Up to 1 hour
  Power supply voltage
  12/24 V
  Part number
  010-01399-11
 • Daug funkcijų už priimtiną kainą

  • Lengvai valdomas Garmin automobilinis navigatorius su 6 colių, dvigubos orientacijos ekranu
  • Viduje jau įdiegtas visos Europos City Navigator® žemėlapis su nemokamu jo atnaujinimu visam gyvenimui
  • Populiarių maitinimo vietų, parduotuvių ir kitų lankytinų vietų paieška su Foursquare®

  Patogus naudojime GPS navigatorius

  Padėkite į šoną savo išmanųjį ir rimtai kelionei įsijunkite šį Garmin Nuvi navigatorių. Nuvi 68LM yra patogus naudojime, jo veikimas nepriklauso nuo GSM signalų buvimo, jam neegzistuoja signalų mirtinos zonos. Navigatorius yra stilingas, su ryškiu, 6 coliu ekranu ir dviejų orientacijų ekranu. Pasukant ekraną galima jį naudoti horizontaliai arba vertikaliai. Komplekte yra maitinimo/pakrovimo kabelis ir patikimas laikiklis su siurbtuku.

  Detalus visos Europos žemėlapis ir nemokami atnaujinimai visam gyvenimui

  Garmin Nuvi 68LM jau turi įdiegtą visos Europos žemėlapį. Dėka nemokamų atnaujinimų visam gyvenimui, visuomet turėsite naujausią žemėlapį su visa naujausia adresų, lankytinų objektų ir kelių navigacijos informacija. Žemėlapio atnaujinimai platinami iki keturių kartų per metus.

  Dėmesio! Jeigu planuojate daug keliauti Lietuvoje, rekomenduojame kartu su šiuo navigatoriumi įsigyti ir detalų Lietuvos kelių žemėlapį. Apie jį daugiau informacijos rasite čia. Šis žemėlapis turi žymiai didesnę adresų ir lankytinų vietų duomenų bazę. Kartu su Lietuvos kelių žemėlapiu šis navigatorius bus puikus pagalbininkas važinėjant po Lietuvą.

  Garmin Real Directions™ funkcija

  Nuvi 68LM turi naudingą funkciją Garmin Real Directions. Šios funkcijos pagalba yra dar geriau pateikiami balsiniai navigacijos pranešimai apie posūkius ir važiavimo manevrus. Šie lengvai suprantami pranešimai pateiks informaciją, naudojant matomus orientyrus, pastatus ar šviesoforus. Dabar atliekant manevrą nereikės pastangų norint įžiūrėti gatvės pavadinimus. Vietoje to išgirsite išsamų nurodymą - "pasukite į kairę už degalinės".

  Su Foursquare rasite milijonus naujų objektų

  Nuvi 68LM padės lengvai rasti adresus ir milijonus lankytinų vietų - įmones, parduotuves, restoranus ir kitas. Duomenų bazėje naudojami ir tiksli, aktuali informacija iš Foursquare. Paieškos metu, viršuje, bus pateikiami panašūs pavadinimai į Jūsų ieškomus pavadinimus ir esančių Foursquare duomenų bazėje. Tokiu būdu rasite ne tik ieškomų Jūsų pavadinimų, bet ir panašių, naujų vietų.

  Paprasta naviguoti net ir sudėtingose sankryžose

  Nuvi 68LM turi patogią specialią funkciją, kuri padės Jums orientuotis važiuojant sudėtingose sankryžose. Navigatorius nurodys reikalingą judėjimui eismo juostą pažymėta ryškia rodykle ir ekrane pavaizduos važiavimo schemą.

  Patogi ir greita paieška

  Navigatoriuje Garmin Nuvi 68LM yra patogus paieškos laukelis, kurio pagalba reikiamą objektą rasite greitai ir patogiai. Tiesiog įveskite kategoriją (pvz. "pica"), reikiamą adresą arba ieškomą pavadinimą (pvz. "Starbucks") ir Garmin Nuvi 68LM greitai pateiks paieškos rezultatą.

  Dar daugiau informacijos žemėlapio lange

  Jums daugiau nereiks ieškoti sunkiai įskaitomų lentelių su gatvės pavadinimais - tiesiog pažiūrėkite į Nuvi 68LM ekraną ir pamatysite gatvės pavadinimą kuria šiuo metu judate. Taip pat ekrane matysite maksimalų leistiną greitį, Jūsų važiavimo greitį ir planuojamą atvykimą iki tikslo laiką.
  Up Ahead funkcijos pagalba žemėlapyje matysite priekyje esančių restoranų, degalinių, bankomatų ir parduotuvių simbolius. Ir dar daugiau, Up Ahead funkcijos nustatymuose galite pasirinkti objektų ženklus kuriuos pageidaujate matyti.

  Fotografuojančios greičio kameros

  Lietuvoje esančių greičio kamerų duomenų bazę galite įkrauti patys, kompiuterio pagalba. Visą informaciją rasite čia.

  Pranešimai apie mokyklų zonas

  Artėjant prie mokyklų zonų išgirsite perspėjantį signalą ir ekrane pamatysite užrašą. Taip pat pamatysite ekrane maksimalų leistiną greitį šioje zonoje.

  Matykite kas vyksta gale

  Prie navigatoriaus Nuvi 68LM galima prijungti galinio vaizdo kamerą BC30. Tai labai palengvina važiavimą atbulomis, kuomet nesimato kas vyksta gale dėl blogo matomumo.

  Įrenginio aptarnavimas su viena programa

  Naudokite Garmin Express™ programą tam kad atnaujinti Jūsų Garmin Nuvi 68LM. Garmin Express leis patogiai atnaujinti žemėlapius, programinę įrangą (firmware), nukrauti ir įrašyti atgal savo įrašytus taškus, įdiegti papildomus balsus ar pakeisti automobilio ikoną ekrane.

    

  Kaip ir visi kiti GARMIN Nuvi serijos navigatoriai, šis modelis tiekiamas komplekte su:

  - automobiliniu laikikliu-prisiurbtuku prie stiklo
  - maitinimo/įkrovimo laidu iš 12/24V cigarečių pridegėjo lizdo