Garmin nuvi 66LMT

 • Loading images
  Code: 3934
  19500
  Nemokamas pristatymas!
  Out of stock.
  Order 

  6' navigator with free maps update and traffic

  Manufacturer
  Brand
  Screen size, inches
  6"
  Map
  Yes
  Preloaded maps
  City Navigator Europe
  Lithuanian menu
  Yes
  Lithuanian voice
  Yes
  Lane assist
  Yes
  On-screen help
  Yes
  Additional map option
  Yes
  nüMaps Guarantee
  Yes
  Coordinate search
  Yes
  Traffic compatible
  Yes
  Accepts data cards
  Yes
  USB type
  mini USB
  Size, mm
  168 x 94 x 21
  Weight, g
  244
  Screen size, mm
  136 x 72
  Screen type
  WVGA color TFT with white backlight
  Screen resolution (pixels)
  800 x 480
  Waypoints
  1000
  Tracklog
  Yes
  Routes/waypoints
  Yes
  Battery
  Li-ion
  Battery life
  Up to 1 hour
  Power supply voltage
  12/24 V
  Part number
  010-01211-13
 • Automobilinis navigatorius tiems kurie nori lengvai valdomo ir patikimo navigatoriaus

  • Lengvai valdomas Garmin GPS navigatorius su 6 colių, dvigubos orientacijos ekranu
  • Jau įkrautas pilnas Europos žemėlapis ir nemokamai atnaujinamas visam gyvenimui
  • Eismo kamščių pranešimo paslauga
  • Paprasta naviguoti net ir sudėtingiausiuose sankryžose
  • Paprasta adresų ir milijonų lankytinų vietų paieška

  Garmin Nuvi 66LMT lengvai valdomas navigatorius

  Padėkite į šoną išmanųjį mobilų telefoną su navigacine programa ir pasikliaukite šiuo navigatoriumi. Nuvi 66LMT modelis yra lengvai naudojamas automobilinis navigatorius, kuriam nereikia GSM signalų, todėl visuomet užtikrintai pasieksite savo kelionės tikslą. Važiavimo metu girdėsite balsinius navigacinius pranešimus.
  Navigatorius Nuvi 66LMT turi ryškų, saulėtą dieną gerai matomą, 6 colių ekraną su dviguba orientaciją. Ekraną pasukus galima naudoti ir horizontaliai ir vertikaliai.

  Detalūs žemėlapiai

  Nuvi 66LMT turi iš kart į vidinę atmintį įdiegtą pilną Europos žemėlapį City Navigator® NT Europe.

  Dėmesio! Jeigu planuojate daug keliauti Lietuvoje, rekomenduojame kartu su šiuo navigatoriumi įsigyti ir detalų Lietuvos kelių žemėlapį. Apie jį daugiau informacijos rasite čia. Šis žemėlapis turi žymiai didesnę adresų ir lankytinų vietų duomenų bazę. Kartu su Lietuvos kelių žemėlapiu šis navigatorius bus puikus pagalbininkas važinėjant po Lietuvą.

  Nemokamai atnaujinami žemėlapiai visam laikui

  Keliai pastoviai keičiasi. Įvairios įmonės atsidaro ir užsidaro. Nuvi 66LMT atnaujinimų galimybės dėka, visuomet turėsite patį naujausią žemėlapį ir tai daryti nieko papildomai nekainuos. Atnaujinant žemėlapį, atnaujinsite informaciją ir apie visus objektus, todėl informacija paieškoje visuomet bus aktuali ir tiksli. Dėka pastoviai pildomų duomenų žemėlapyje, jis nuolat didėja. Todėl atnaujinant žemėlapį gali prireikti microSD™ kortelės (parduodama atskirai).

  Nemokami pranešimai apie kelių eismo kamščius visam laikui

  Nuvi 66LMT navigatoriuje yra įdiegta pranešimų apie kamščius paslauga, kuri padės išvengti maršruto priekyje esančių eismo kamščių. Informacija apie priekyje esančius eismo kamščius bus matoma žemėlapio šone. Taip pat apie tai išgirsite pranešimą balsu. Ši funkcija pateiks detalią informaciją apie situaciją - tikėtiną kamščio trukmę ir galimus apvažiavimo variantus. Taip pat navigatorius patars Jums ar esamas maršrutas yra pats greičiausias. Ši paslauga navigatoriuje Nuvi 66LMT yra nemokama visam naudojimo laikui ir yra ne jokių reklaminių pranešimų. Duomenys gaunami be mobilaus telefono pagalbos. Daugiau informacijos apie veikimo principą ir padengimą rasite čia.

  Paprasta naviguoti net ir sudėtingose sankryžose

  Nuvi 66LMT turi patogią specialią funkciją, kuri padės Jums orientuotis važiuojant sudėtingose sankryžose. Navigatorius nurodys reikalingą judėjimui eismo juostą pažymėta ryškia rodykle ir ekrane pavaizduos važiavimo schemą.

  Patogi ir greita paieška

  Navigatoriuje Garmin Nuvi 66LMT yra patogus paieškos laukelis, kurio pagalba reikiamą objektą rasite greitai ir patogiai. Tiesiog įveskite kategoriją (pvz. "pica"), reikiamą adresą arba ieškomą pavadinimą (pvz. "Starbucks") ir Garmin Nuvi 66LM greitai pateiks paieškos rezultatą.

  Fotografuojančios greičio kameros

  Lietuvoje esančių greičio kamerų duomenų bazę galite įkrauti patys, kompiuterio pagalba. Visą informaciją rasite čia.

  Dar daugiau informacijos žemėlapio lange

  Jums daugiau nereiks ieškoti sunkiai įskaitomų lentelių su gatvės pavadinimais - tiesiog pažiūrėkite i Nuvi 66LMT ekraną ir pamatysite gatvės pavadinimą kuria šiuo metu judate. Taip pat ekrane matysite maksimalų leistiną greitį, Jūsų važiavimo greitį ir planuojamą atvykimą iki tikslo laiką.
  Up Ahead funkcijos pagalba žemėlapyje matysite priekyje esančių restoranų, degalinių, bankomatų ir parduotuvių simbolius. Ir dar daugiau, Up Ahead funkcijos nustatymuose galite pasirinkti objektų ženklus kuriuos pageidaujate matyti.

  Visi atnaujinimai vykdomi viena programa

  Navigatoriaus žemėlapių ir vidinės programos atnaujinimui naudokite Garmin Express programą. Garmin Express leidžia lengvai atnaujinti žemėlapius ir programinę įrangą, perkelti savo išsaugotus taškus, įdiegti nemokamus balsinius pranešimus ir papildomas kalbas.

  Kaip ir visi kiti GARMIN Nuvi serijos navigatoriai, šis modelis tiekiamas komplekte su:

  - automobiliniu laikikliu-prisiurbtuku prie stiklo
  - maitinimo/įkrovimo laidu iš 12/24V cigarečių pridegėjo lizdo