Blackvue DR750S-2CH /IR /TRUCK

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 4381
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Versijos Kaina Sandėlyje Kiekis Pirkti
  DR750S-2CH
  329 
  Yra
  Į krepšelį 
  DR750S-2CH IR
  355 
  Nėra
  Užsakyti 
  DR750S-2CH TRUCK
  379 
  Nėra
  Užsakyti 

  Aukščiausios klasės vaizdo kokybės vaizdo registratorius su dviem kameromis, GPS ir WiFi sąsaja 

  Gamintojas
  GPS imtuvas
  Yra
  Judesio detektorius
  Yra
  Mikrofonas
  Yra
  WiFi
  Yra
  Maksimali microSD talpa
  256 Gb
  Maitinimo įtampa
  12-24 V
  Svoris, g
  90 priekinė (25 galinė)
  Dydis, mm
  118.5 x 36 priekinė (67.4 x 25 galinė)
  Sensoriaus tipas
  STARVIS™ CMOS 2.1 MP
  Video raiška, maksimali
  Full HD (1920×1080) @ 60 fps (30 fps gale)
  Video įrašo failo formatas
  MP4
  Objektyvo regos kampas, įstr.
  139°
  Darbo temperatūra, °C
  -20C +70C
 • BlackVue DR750S-2CH - neginčijamai pačios aukščiausios klasės automobilinis 1080p@60 vaizdo registratorius, su dviem kameromis, GPS, Wi-Fi video sąsaja bei duomenų saugojimu "debesyje".

  Modeliai

  DR750S-2CH  dviejų kamerų vaizdo registratorius

  DR750S-2CH-IR dviejų kamerų vaizdo registratorius su InfraRed pašvietimu filmuoti automobilio viduje

  DR750S-2CH-TRUCK  dviejų kamerų vaizdo registratorius su InfraRed pašvietimu filmuoti kieme

  Įpatingai ryškus vaizdas bet kokiu paros metu

  Dual STARVIS™ senorius ir Full HD 1080p raiška (60 kadrų per sekundę priekyje ir 30p gale). Įrašykite sklandžius vaizdo įrašus savo automobilio priekyje ir galer su plačiu 139 laipsnių kampu. "STARVIS" vaizdo jutiklis puikiai dirba esant silpnam apšvietimui ipriekinėje ar galinėje kameroje. Su nemokama "Cloud Over-the-Cloud" paslauga, bet kuriuo metu galite patikrinti savo automobilį.
   

  Išmanus parkavimo režimas

  Kai važiuojate Jūsų BlackVue aptinka smūgius ir staigius greičio pokyčius. Kai automobilius priparkuotas jis taip pat pastebi judesius*. Video failuose jie specialiai pažymimi, todėl juos lengvai rasite paržiūrint medžiagą su BlackVue Viewer for Windows arba Mac OS bei mobiliose BlackVue programėlėse skirtose Android ir iOS.
  (*) Įrašymui parkavimo režimu reikalingos papildomos baterijos (Power Magic Battery Pack) arba maitinimo valdiklis (Power Magic Pro).

  Tvarkykite savo BlackVue kelyje. Stebėkite savo važiavimus

  Nemokama "BlackVue" programa "Viewer" leidžia lengvai keisti "BlackVue" konfigūracijos nustatymus ir peržiūrėti savo vaizdo įrašus intuityviu būdu. Naudodamiesi "BlackVue" programa, prijunkite savo "BlackVue" prie "Wi-Fi", kad galėtumėte pasiekti failus ir tikrinti realiu laiku, taip pat kad galėtumėte lengvai nustatyti ir pakeisti savo vaizdo registratoriaus nustatymus bei kryptį.
   

  Saugus atminties valdymas.

  "BlackVue DR750S-2CH" gali užkirsti kelią perrašyti įvykių failams (įrašytiems rankiniu būdu arba po smūgio). Tokiu būdu galima apsaugoti iki 50 failų. "Adaptive Format-Free File Management" pagerina įrašymo stabilumą ir sumažina "microSD" kortelės formatavimo poreikį, tuo pačiu suteikiant jums lankstumo keisti įrašymo laiko vienetus (1/2/3 minutės) ir kokybės nustatymus. "DR750S" serijos planinė paleidimo iš naujo funkcija gali sumažinti netikėtas įrašymo klaidas parkavimo režimu.
   

  Užfiksuokite daugiau detalių bet kokio incidento metu!

  Priekyje esanti kamera užfiksuoja papildomus sklandžius vaizdo įrašus, 60 kadrų per sekundę greičiu. Su 60 kadrų per sekundę judesiai užfiksuojami žymiai tolygiau ir ryškiau, lyginant su 30 kadrų per sekundę. Tai reiškia, kad "BlackVue" gali geriau užfiksuoti detales, pvz., automobilio numerį, netgi ant greitai judančių objektų.
   

  Jūs ir jūsų automobilis. Sujungti.

  Prisijunkite prie "BlackVue" bet kuriuo metu, iš bet kurios pasaulio vietos naudodamiesi "BlackVue Over the Cloud". Mėgaukitės nuotoliniu "Live View" ir "Push Notifications" prie savo telefono. Sukurkite svarbių vaizdo įrašų atsarginę kopiją "Cloud storage" saugykloje. Grokite ir atsisiųskite vaizdo įrašus iš savo vaizdo registratoriaus atmintinės arba "Debesies" iš bet kurios pasaulio vietos. Mėgaukitės dvipusiu balso ryšiu su vairuotoju iš programos per "BlackVue" integruotą garsiakalbį ir mikrofoną.