BlackVue DR750LW-2CH

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 3740
  339 
  Laikinai neturime
  Užsakyti 

  PREKĖ IŠPARDUOTA

  Judesio detektorius
  Yra
  Mikrofonas
  Yra
  WiFi
  Yra
  Svoris, g
  136
  Dydis, mm
  107,2 x 67,5 x 20,5
  LCD ekrano dydis
  4' (800x480)
  Sensoriaus tipas
  2,4 M, 1/3.2’, SONY EXMOR CMOS
  Video raiška, maksimali
  Full HD (1920x1080) @30fps
  Video įrašo failo formatas
  H.264, Audio : AAC LC
  Objektyvo regos kampas, įstr.
  146
 • Įsigyjant šį vaizdo registratorių iki 2016.12.31 apsauga nuo akumuliatoriaus išsikrovimo BlackVue Power Magic Pro duosime nemokamai!

  BlackVue DR750LW-2CH - neginčijamai pačios aukščiausios klasės automobilinis 1080p video registratorius dviem kameromis, colių LCD ekranu ir Wi-Fi video sąsaja.

  Puikaus dizaino, stiliaus ir kokybės derinys.

  Šis modelis turi dvi sujungtas video kameras. Viena, didesnė, skirta filmuoti vaizdą priekyje, kita filmuoti vaizdą gale. Automobilių video registratoriai BlackVue visada prikaustydavo dėmesį tų, kurie nori būti saugūs kelyje ir būti užtikrintais teisingu įvykių interpretavimu policijoje ar draudimo bendrovėje. Gaminys išsiskiria ir savo dizainu - tamsus sidabrinis atspalvis, minimalistinis stilius, paliekant tik tai ko reikia. Wi-Fi sąsaja leidžia įrenginį valdyti iš bet kurio mobilaus išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio, bei matyti kameros fiksuojamą vaizdą (realiu laiku) per atstumą. Programėlę Blackvue App galima įdiegti į Android ir iOS. 4colių ekrane galima peržiūrėti jau nufilmuotą vaizdą bei padidinti ar sumažinti matomą vaizdą. Vaizdo įrašą labai patogu peržiūrėti ir dideliame kompiuterio monitoriuje. Gerai matomos aušinimo angos apsaugo videoregistratorių nuo perkaitimo jį naudojant net ir labai ilgą laiko tarpą be išjungimo.

  GPS įrašas

  Įsigijus papildomą GPS imtuvą šis funkcionalumas leidžia užfiksuoti detalią informaciją apie Jūsų automobilio buvimo vietą, judėjimo kryptį, greitį, tikslų laiką ir datą. Taip pat saugo tam tikru kelionės metu vykstančią automobilio judėjimo trajektoriją. Tai tiesiog būtini ir labai svarbūs duomenys, aiškinantis įvykio aplinkybes ir įrodinėjant prieštaraujančios pusės pateikiamą versiją. Tokiu būdu išvengiama klasikinės situacijos, kai pasamdyti liudytojai piešia nebūtas istorijas.

  Vidinis 3-ašių G sensorius

  Šis sensorius leidžia fiksuoti ir specialiame įrašų kataloge išsaugoti visus įvykius, kurie tik gali kelyje nutikti automobiliui. Tai avarinis stabdymas, staigus krypties pakeitimas stengiantis išvengti kliūties, stiprus krestelėjimas dėl kontakto su kliūtimi arba kitu automobiliu.

  Vaizdo kamera

  Vaizdo registratorius Blackvue DR750LW-2CH vaizdą fiksuoja panaudojant Full HD 1920*1080 raišką, kas vartotojui suteikia 100% garantiją kad įrašas bus reikiamos kokybės, jame aiškiai ir ryškiai bus išskiriamos visos vaizdo detalės, kurios vyksta Jūsų automobilio kelionės arba stovėjimo metu.
  Vaizdas gali būti įrašomas 3 režimais - įprastas režimas, įvykio režimas (G sensoriaus suveikimas) ir parkavimo režimas (judesys vaizde ir G sensoriaus suveikimas).

  Kamera vaizdui gale filmuoti

  BlackVue DR750LW-2CH komplekte turi ir antrą, mažesnę, vaizdo kamerą. Jos pagalba galima filmuoti vaizdą pro galinį automobilio stiklą arba pritvirtinus prie priekinio stiklo, filmuoti automobilio salono vaizdą.

  Garso įrašas

  Blackvue DR750LW-2CH esantis integruotas mikrofonas leidžia puikiai fiksuoti vaizdą lydinčius garsus. Tai gali būti labai svarbu ir naudinga aiškinantis įvykių aplinkybes su kelių policija.

  Matymo kampas

  Įrenginyje yra plataus, 146˚ kampo, vaizdą sugebantis gaudyti lęšis su optimaliais parametrais. Platus matymo kampas leidžia pilnai fiksuoti vaizdą, kuri yra svarbus: kelio ženklus ir kelio ženklinimą, automobilių važiuojančių priešais Jus ir į Jūsų pusę valstybinius numerius, šviesoforo signalus bei pėsčiųjų esančių šalia Jūsų judėjimo krypties elgesį kelyje.

  Komplektuojamas su greita 16GB SDHC (Class 10) atminties kortele.

  Įrašo pavyzdys filmuojant dienos metu

  Įrašo pavyzdys filmuojant nakties metu

   

  Specifikacijos
  Video-out jungties tipas WiFi
  Video-out formatas PAL, NTSC
  Realaus laiko Video-out yra
  Sunaudojamas galingumas max 5,9W
  LCD sukiojimo kampas nėra
  Objektyvo sukiojimo kampas -
  Sensoriaus raiška ir tipas 2,4 Mpixels 2.0 Mpix (galinio vaizdo kamera)
  Objektyvo regos kampas Įstrižaine 146°, 129° (galinio vaizdo kamera)
  Objektyvo regos kampas vertikaliai 85°, 57° (galinio vaizdo kamera)
  Objektyvo regos kampas horizontaliai 115°, 108° (galinio vaizdo kamera)
  Video kompresijos būdas H.264
  Sensoriaus dydis 1/3.2'
  Sensoriaus tipas CMOS sensor1, SONY EXMOR CMOS
  Video įrašo failo formatas mepg4
  Video raiška maksimali 1920x1080, @30fps
  3-ų ašių G-sensorius yra
  GPS sensorius- įsigijamas papildomai
  Parkavimo režimas yra
  Pranešimai balsu yra
  Judesio detektorius yra
  Valdymas išmaniuoju telefonu yra
  Mikrofonas yra
  Dydis 107,2 x 67,5 x 20,5 mm
  Svoris 136 g.
  Maksimali SD kortelės talpa iki 128 GB (komplekte 16)
  Maitinimo įtampa 12~24 V
  Vidinė baterija trumpalaikė
  Darbo temperatūra -20˚C ~ 60˚C