ALAN 42DS Lithium

 • ALAN 42DS Lithium

  Kodas: 6017

  CB nešiojama radijo stotelė su 2800mAh Ličio baterija

  Gamintojas
  Stotelės tipas
  CB Radio
  Automatinis triukšmo slopintuvas
  Yra
 • ALAN 42DS Lithium

  Vienintelė CB diapazono nešiojama stotelė, kurioje klaviatūros pagalba galima perjungti įvairių šalių kanalų standartų kombinacijas (tame tarpe ir taip vadinamus "nuliukus/puseles").

  ALAN 42 DS Lithium Edition yra geriausiai parduodamas Midland nešiojamasis CB siųstuvas-imtuvas, turintis skaitmeninį garso slopinimą, kuris automatiškai įsijungia gavus įeinantį signalą, todėl nereikia reguliuoti rankiniu būdu.

  Reikšminga naujovė yra 2800 mAh ličio jonų baterijų paketo integracija, užtikrinanti dvigubai ilgesnę tarnavimo laiką ir didesnę talpą, palyginti su įkraunamomis AA baterijomis (1800 mAh). USB-C prievadas daro maitinimo sistemą efektyvią ir universalią: naudojant USB-C/USB-C laidą, pilnas įkrovimas gali būti pasiektas daugiausiai per dvi valandas (dešimt kartų greičiau nei AA baterijos), bet kur, kur tik norite, be sieninio adapterio poreikis.

  Modelio LED indikatoriai leidžia lengvai suprasti įkrovimo eigą ir signalo užbaigimą.

  Visiškai nauja maitinimo sistema taip pat teigiamai veikia ALAN 42 DS Lithium Edition svorį, todėl jis yra lengvas (182 gramai) ir puikiai tinka visada laikyti po ranka.

  Garso aiškumą užtikrina Noise Blanker ir ANL filtrai, kurie pašalina išorinius ar salono trikdžius. Galimybė pasirinkti galios lygius (4W/1W), nuskaitymo ir dvigubo stebėjimo funkcijas bei tiesioginė prieiga prie EMG avarinio kanalo padidina siųstuvo-imtuvo galimybes.

  ALAN 42 DS Lithium Edition leidžia pasirinkti bet kurią Europos dažnių juostą, todėl tai puikus kompanionas keliaujant po ES šalis.

  Su aukščiausios klasės garso technologija ir ličio jonų akumuliatoriaus maitinimo sistema, ALAN 42 DS Lithium Edition puikiai tinka tiems, kurie siekia efektyvaus ryšio ir universalumo. 

  Komplektacija:

  • Radijo stotelė,
  • USB C tipo pakrovimo laidas,
  • 2800 mAh Li-Jon baterija ir papildomai baterijų dėklas (akumuliatoriams ar vienkartinėms baterijoms),
  • Dirželis ant rankos
  • Automobilinis adapteris maitinimui iš 12V su išorinės antenos prijungimo lizdu.