ALAN 100 Plus

 • ALAN 100 Plus

  Kodas: 2026

  CB automobilinė radijo stotelė

  Gamintojas
  Stotelės tipas
  CB Radio
  Kanalų kiekis
  40
  Max. galingumas, W
  4
  Svoris, g
  1000
  Dydis, mm
  120 x 31 x 190
  Maitinimo įtampa
  12V
  Darbinis diapazonas, MHz
  26.965 - 27.405
 • Neabejotinai - tai pats populiariausias modelis tarp visų CB radijo stotelių.

  Visos reikalingos pagrindinės funkcijos, lengvai naudojama, patikima. Skirta tiems kas vertina gerą kokybę už mažą kainą. Ją pasitiki tūkstančiai vairuotojų visame pasaulyje.
  Alan 100 Plus - kompaktiška, automobilinė, CB standarto, 4W galingumo radijo stotis.

  Alan 100 Plus - viena iš mažiausių ir lengviausių racijų turinčių 40 kanalų CB diapazone. Lengvai valdoma, pagrindines funkcijas turinti radijo stotis tapo labai populiari tarp vairuotojų. Alan 100 racijos dideliu privalumu galima vadinti tai, kad minimalus funkcijų kiekis nei kiek nesumažina kokybės ir valdymo patogumo. 4W šios racijos galingumas leidžia turėti radijo ryšį iki 10 kilometrų. Alan 100 gali būti naudojama ir automobiliuose ir kaip stacionari racija (reikalingas papildomas maitinimo 12V maitinimo šaltinis).

  Racija yra nedidelių gabaritų, pritaikyta montavimui į automobilius, todėl tinkama montavimui kai nėra daug laisvos vietos. Patogiai išdėstytais valdymo elementais pasirinksite tinkamus radijo ryšio nustatymus. Kondensatorinis mikrofonas užtikrina puikios kokybės balso perdavimą. Triukšmų ribos rankenėle (SQUELCH) patogu nustatyti triukšmų lygio ribą. Tai patogu tuomet kai yra didelis radijo triukšmų lygis ir tai suteikia galimybę nustatyti racijos didelį imtuvo jautrumą.

  Alan 100 maitinimas jungiamas prie 12-13,8 voltų šaltinio su bendru minusu. Ji yra pilnai suderinama su visomis kitomis CB diapazono racijomis.

  Esant dideliam aplinkiniam triukšmui prie šios racijos galima prijungti išorinį garsiakalbį. Vidinis radijo stoties garsiakalbis tuomet atjungiamas.

  Lengvai įmontuojama - komplekte yra mikrofonas, tvirtinimo kronšteinas su varžtais, maitinimo laidas su saugikliu ir kištuku skirtu automobiliniam cigarečių pridegėjui.

  Pilnam darbui reikalinga išorinė CB diapazono antena.