A720 valdoma vaizdo kamera

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 3811
  29 
  Laikinai neturime
  Užsakyti 

  Valdoma vaizdo kamera su vaizdo perdavimu ir valdymu WI-FI ryšiu

  Maksimali microSD talpa
  128 Gb
  WiFi
  Yra
  Dydis, mm
  125 x 96 x 65
 • Išmanioji, valdoma, belaidė HD kamera

  Perduodamas vaizdas yra spalvotas ir HD720 raiškoje. Galite stebėti ką veikia Jūsų augintinis ar vaikai namuose. Vaizdas gali būti įrašomas į atminties kortelę (užsakoma atskirai).

  Sklandus vaizdo sukiojimas

  Kamera yra pasukama 355° horizontaliai ir 120° vertikaliai. Ją galite valdyti specialia programėle ir galite matyti visą kambarį nesvarbu kur bus kamera pastatyta.

  Dvipusis pasikalbėjimas

  Pasijungę internetu prie stebėjimo kameros galite kalbėtis su savo vaikais. Kamera turi integruotą garsiakalbį ir mikrofoną

  pasikalbėjimo kamera

  Paprasta pradėti naudoti

  Šią išmaniąją kamera labai paprasta paruošti darbui. Tiesiog įjunkite kamerą, aktyvuokite jai skirtą programėlę savo telefone. Nereikia jokio Ethernet kabelio tam kad stebėti vaizdą internetu.

  Įspėjimas apie judesį namuose

  Jeigu palikote namus tuščius ir kamera užfiksuos judesį, gausite elektroniniu laišku įspėjimą apie tai. Jūs visada pirmasis gausite pranešimą kad ir kas atsitiktų.

  Stebėjimas dieną ir naktį

  Dėka integruotų aukštos kokybės infraraudonųjų spindulių šviesos diodų, ši kamera suteikia galimybę stebėti vaizdą ir tamsoje. Ir dieną ir naktį vaizdas yra aiškus ir ryškus.

  H.264 vaizdo glaudinimas

  Kamera vaizdui perduoti naudoja H.264 kompresiją. Tai suteikia galimybę vaizdą perduoti efektyviai, puikia kokybe ir dideliu greičiu.